Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 11. Napján volt...

A ciklus 11. Napján volt peteérésem (mindig akkor van, uh követés volt 3 hónapban), ebben is. Ma van a 24. nap. Holnap reggel még nagyon korai tesztelni? Mindig a 28. napon jön meg (elmúlt 8hónap). Tudom hisztis türelmetlen vagyok.

Figyelt kérdés
De már 19sikertelen hónapon vagyok túl...
2018. júl. 26. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 1 hét múlva
2018. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sosem csináltam még tesztet. :-) mindig pontosan megjött, csak most máshogy érzem magam mint eddig ( tudom sok mindentől lehet...) és gondoltam hátha esetleg már kimutatná
2018. júl. 26. 08:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

4 nappal előtte kb. 5% az esély hogy kimutatja.....

Amúgy nyugi, minden babát akaró furán/máshogy érzi magát a próbálkozós ciklusokban, ez teljesen normális :) Egy részük terhes, egy részük nem. De való igaz hogy én is minden egyes próbálkozós hónapban azt éreztem hogy hú ez a tünet eddig nem volt, de csak kétszer lett belőle baba :)

2018. júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy a 33-44. napon tobb ertelme lenne.
2018. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
33-34.
2018. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem várt előtt 3-4 nappal már szépen látható pozit teszteltem! De valakinek csak kimaradt mensi után 1 héttel lesz halvány pozi! Ahányan vagyunk annyi féle szervezet! :) megy a drukk!!
2018. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges. Mert akkor holnap meg arról írsz ki kérdést, hogy nem várt előtt 3 nappal teszteltem negatívat, ugye még van remény?...És ne vedd bántásnak, nem neked szánom, de nagyon sok ilyen kérdés van.

Ha bizonytalanságban akarsz lenni, akkor tesztelj. De ha biztosra akarsz menni, akkor megvárod, hogy egyáltalán késsen a vérzésed. De ha tényleg tutira akarsz menni, akkor inkább még a késés után is vársz pár napot.

Nekem 24-25 napos ciklusaim vannak, mi is hosszú hónapokon keresztül próbálkoztunk, aztán nem jött meg a vérzésem. Kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami valaha volt, ami 30 napos volt, a 31. napon teszteltem. Hát, nem kellett képet feltennem az oldalra a tesztemről, azt is elhiheted, hogy vajon pozitív-e. :)

És mit nyersz vele, ha időnap előtt tesztelsz és esetleg terhes vagy, de még nem mutatja, vagy mit veszítesz vele, ha nem 2 nap múlva tudod meg, hogy terhes vagy, hanem csak 6 nap múlva mondjuk?

2018. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vesztek vagy nyerek vele semmit... csak van egy határ szerintem mindenkinél, amit úgymond még elvisel, aztán jön a megkattanás. Esetemben ez most jött el :-)
2018. júl. 27. 02:34
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát akkor tesztelj. Ha pozitív akkor örülsz, ha negatív akkor vársz pár napot és ujra. Ezt csinálja mindenki aki megkerdezi :) :) Szóval full feleslegesek ezek a tiszteletkörök. Max arra "jók", hogy az unatkozók naponta írjanak a kérdesedhez hogy "na teszteltél? mi lett?" mintha reggelente az lenne az első gondolatuk hogy az a nő terhes lett-e a gyakorin :)
2018. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem😂
2018. júl. 27. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!