Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 nappal előbb volt peteéré...

Ha 2 nappal előbb volt peteérésem akkor a teszt is mutathat 2 nappal előbb pozitívat?

Figyelt kérdés
28 napos ciklusnál elvileg a 14.napon van ovuláció, ami dec.15 lett volna, de már 13-án éreztem (nyák stb). Most 29-re nem várom, de ez alapján arra gondoltam hogy ha sikerült akkor már 27-én is mutathat pozitívat a teszt. Szerintetek?
2019. dec. 24. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyák meg nyilalások nem bizonyíték semmire, sők a nyúlós nyák kifejezetten az ovulációt megelőző napokra jellemző az ösztrogéncsúcs miatt. Én is azt hittem egyszer hogy már bőven túl vagyok rajta, aztán UH-n másnap még mindig 2 centis tüszőt láttak.


Várd meg a 29-et, az a biztos.

2019. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legkorábban 29-én reggel tesztelj. Sőt, én a helyedben még akkor is várnék. Nekem világ életemben rövid ciklusaim voltak, 24-25 naposak, a leghosszabb ciklusom 30 napos volt életemben, amikor nem jött meg, mert terhes voltam, a 31. napon teszteltem. Szerinted kimutatta? Naná! Szerinted fel kellett raknom ide, hogy vajon látszik-e második csík? Nem, mert kiverte a második csík is a szememet! :)
2019. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Addig olvasgattam itt, hogy hány embernek lett a nemvárt előtt 4-5 nappal sőt egy héttel előbb pozitív, hogy már nem bírtam és csináltam egy tesztet 🤦‍♀️😀
2019. dec. 24. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

2 nappal nemvárt előtt akkor is lehet pozitív teszted, ha mégis 14. napon volt ovud. :) de reggeli első vizeletből csináld és érzékeny teszttel.

A jelekre tényleg nehéz adni, a peteérést ezek a tünetek megelőzhetik, sose tudni.

És most a szívemre teszem a kezem, lehet, hogy egy 10-es teszttel már holnap reggel tesztelnék mert 12. dpon teszteltem mindkét terhességem alatt, ha tényleg 13-án volt ovud, akkor az holnap lenne ha minden igaz.

Első babámmal 10. napon volt ovum és 22. ciklusnapon teszteltem halvány pozitívat pedig 28 napos volt a ciklusom, csak ennyivel korábban volt ovum.

2019. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!