Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem 8-9 nappal ezelőtt...

Peteérésem 8-9 nappal ezelőtt lehetett, mert barnáztam (ami eddig még amúgy sosem volt) Ma csináltam du. Egy ovu tesztet és a tesztcsík erősebb, mint a kontrollcsík. Most sikerült teherbeesnem, vagy még egy peteérésem van? 8 nap van még a nem vártig.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy jóstesztként is lehet használni az lh tesztet, de sokan hülyeségnek tartják.

#terhesség #ovulációs teszt #sok az ilyen kérdés de segítsetek
2019. okt. 28. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az előző ovulációt is végig lh tesztezted? Mert am az ovuláció nem jár barnázással.. ha terhes is lennél ilyen hamar nem mutatná még terhességi teszt sem nemhogy az lh teszt.
2019. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lh teszteltem előző hónapban is, de csak elvétve... szóval vehetjük úgy is kb, hogy nem..de olvastam, hogy peteéréskor lehet barnázni meg kicsit vérezni..2 napig tartott.. meg volt tompa nyomás érzés a petefészkemnél is. Szóval szerintem az peteérés volt,mert aznap du is csináltam lh tesztet ott a tesztvonal halványabb volt, mint a kontroll.. most meg erősebb jóval. De tuti szerintem, hogy akkor volt pé.
2019. okt. 28. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha akkor csináltál tesztet mikor érezted a tüneteket és nem volt pozi akk nem ovulaltal még. De az h most pozi az lh teszt az sztem nem terhessegre utal mert ilyenkor még nem jelzi semmi a terhességet
2019. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez itt a ma délutáni lh teszt.

2019. okt. 28. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy mostanság van ovulációd.
2019. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2019. okt. 28. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez ovuláció lesz sztem is. Nekem is a 20. ciklus napomon volt most
2019. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Átlagosan számolva 29 naposak a ciklusaim. (+/-1-2nap) így is teherbe eshetek, ha 8 nap van a nem várt menstruációig?
2019. okt. 28. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt akk most kell próbálkozni. Van h később van az ovu. De akk a mensi is később jön elméletileg
2019. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szokott késni, ahogy írtam max. 1-2 napot...
2019. okt. 28. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!