Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt az ovum?

Szerintetek mikor volt az ovum?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 26. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

23 vagy 24. ciklusnap, mivel azok a legerősebbek. Használj kevésbé érzékeny ovutesztet, mert ez neked nem jó. Tapasztalat. 25ös teszt nekem sose volt pozi, erősödött majd halványult, a 15ös az meg olyan volt mint a tied, kb lehetetlen volt megállapítani, a 20as teszt vált be az szépen mutatta nem volt bizonytalanság.


Túl sok LH van benned ehhez a teszthet 😁 Próbálj majd másikat, de kb a két nap valamelyike lehetett. Alapvetően az LHcsúcs 12 órán át tarthat, tehát maximum addig lehet pozi a teszt, de van akinek csak 15-16 van akinek 24, a szint egyénenként más ezért kell próbálni érzékenyebb vagy kevésbé érzékeny tesztet :)


Sok sikert!

2019. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszod

25os a teszt

Ja es meg annyit hogy akkor ma hanyadik dpon vagyok?

Honnan kell szamolni?

2019. dec. 26. 11:08
 3/4 A kérdező kommentje:
23ika este ereztem a szurkalast
2019. dec. 26. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a 23. ciklusnap volt a pozi a 24. a negativ, a 24. ciklusnapod az 1.dpo. A pozi nap a 0. dpo.


Ha 25-ös a teszt, akkor annál kevésbé érzékeny sajna nincs.. Esetleg márkában próbálj másikat. Én csak vaterás one stepet használok/ használtam évekig.

2019. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!