Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos szerint nem volt...

Az orvos szerint nem volt ovum, de 4 napja késik. Nem is fog megjönni?

Figyelt kérdés

Szabályos 30 napos ciklusom van, a 27. napon voltam ultrahangon, 6mmes volt a méhnyálkahártya és azt mondta azt orvosom, hogy úgy látja nem volt peteérésem


A mindig pontos nemvárt nem is jött, 4 napja késik

Meg fog egyáltalán jönni? Vagy létezik, hogy benézte, mégis volt ovu és esetleg baba van?



2019. nov. 19. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6 mm nyálkahártyával nem valószínű
2019. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért késhet?
2019. nov. 19. 08:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Felborult a hormon háztartásod és ezért bizonyos folyamatok nem indulnak el, például peteérés és vérzés. Nekem is ilyen volt, kezelést kezdtünk el, gyógyszeres beavatkozást is terveztük már. Addigra telt el annyi idő, amire a szervezetemnek szüksége volt és összejött a baba. Kicsit kevesebb, mint másfél év a baj megállapítása után.
2019. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem előző hónapban volt egy kémiai terhességem, lehet az borította meg? Ovum elég ritkán van, egy évben 5-6 összesen,

Múlt hónapban voltak pozitív tesztjeim, de 8 nap késéssel megjött. Lehet ez kavart be?

2019. nov. 19. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztosra veszem. A te szervezetednek is helyre kell állnia ezután, és orvos tudja követni, hogy ez mikor sikerül.
2019. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Közeli tapasztalat alapján: nekem is volt kémiai, pozitív tesztek aztán még a szokásosnál hamarabb meg is jött. Egyéretlmű elindult valami, mert anyuka vagyok és tudom milyen volt a terhességem eleje és ugyan azt éreztem, ezért is teszteltem. Utána lévő két ciklus volt fura, az első hosszabb lett, később volt ovum, a második ciklusomban meg folyamatos időn túli pozitív lh tesztjeim voltak, és 8 nap késéssel jött meg, tehát szinte biztos, hogy kimaradt az ovu. Most van a következő ciklusom, de kb haldoklom úgy érzem a peteérést, az lh tesztem is időn belül csodásan erősödik. Úgy gondolom a kémiai után kell egy két hónap mire minden helyre áll. De azt is tudni kell, hogy a nőknek évente egy kimaradt ovu sőt fiatalon kimaradt mensi is teljesen normális, amennyiben ez csak eseti nem igényel kezelést, ha egymás után több ciklus ilyen, akkor gond lehet.


Ekkora nyálkahártyával, biztos nem történt peteérés, így hamarosan meg fog jönni. Nem hinném, hogy benézte volna, mert a peteérés után látható sárgatest marad, ami vagy mensivel távozik, vagy terhesség esetén ott marad kb 9-14. hétig amíg a méhlepény ki nem fejlődik. Ilyet ő nem látott és a méhnyálkahártya is alkalmatlan terhességre és péd sem volt, ha lett volna, akkor 9-12mm lenne. Ennyi dolgot nem tud egyszerre elnézni :)


Minden esetre sok sikert a következő ciklusban!

2019. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszod, hasznos volt 😊
2019. nov. 19. 09:21
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez egyértelműen száradási csíkos, ugye?


[link]

2019. nov. 19. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a fajta teszt nem értékelhető, ha szétszedik.

De ha bizonytalan vagy, nézess hcg-t magánlaborban.

2019. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez negativ! Szurke! Ha pozi lenne, rozsaszin lenne. Tudom, egymillió teszten vagyok túl!
2019. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!