Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé után 1 héttel megjön...

Pé után 1 héttel megjön érzés, azaz fájdogált a hasam és a derekam, most, menzi előtt 3 nappal szurkálás (mintha tűkkel szurkálnák) a köldököm alatt. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Tesztelni majd a hétvégén fogok ha nem jön meg. A cicim nőtt és csak most kezd egy picit érzékeny lenni.

A véleményekre és a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, légyszi osszátok meg velem! Már másfél éve próbálkozunk, ez az első closty mentes hónapom!

Köszönöm!


2008. nov. 18. 20:49
 1/2 anonim válasza:
nemhiszem, nekem is ilyen tüneteim voltak és megcsináltam a tesztet negatív lett, de még mindig nem jött meg. ^^ lehet elkaptál valami fertőzést vagy csak felvagy fázva.
2009. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azóta pont 31-én megjött, így most újra próbálkoztunk ebben a ciklusban.

Valószínű hogy csak a closti kavarta meg a szervezetemet.

2009. jan. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!