Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés a (valószínű)...

Pecsételő vérzés a (valószínű) peteérés után 4-6 nappal? Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Mivel most kezdtük, ezért még nem mértem a hőmérsékletem, nem vettem ov. tesztet sem...
2011. jún. 21. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Utalhat esetleg beágyazódásra, azaz beágyazódási vérzésed lehetett. Ez általában (ha átlag ciklusod 28 nap körüli és a 14.napon volt peteérésed) a 20-22 nap körül jelentkezhet, Ez még nem utal arra hogy terhes vagy, vagy hogy meg is fog maradni a baba, de jó előjel ha már beágyazódik, mert azt jelent hogy legalább ott van! :) Reméljük a legjobbakat!

Egyébként nem mindig jár pecsételéssel a beágyazódás, sőt inkább nem szokott, csak ritkán.


Szorítok nektek, majd írd meg hogy mi lett! :)

2011. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beágyazódás nem lehet ilyen korán! 4 nappal peteérés után még korai lenne! Biztos akkor volt peteérésed?
2011. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De 6 nappal utána már lehetne!
2011. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetne, de még az is necces. A 4-6 napot gondolom azért írta, mert már a 4. napon pecsételt. Az meg még kizárt,hogy attól legyen!
2011. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy értelmeztem, hogy nem tudja pontosan megmondani, hogy hány napja volt neki ovuja.

Ezt találtam:


Vérzés a beágyazódáskor


Ha kb. 1 héttel az ovuláció után gyenge vérzést tapasztalsz, az lehet a megtermékenyített petesejt beágyazódásának a jele. Ugyanakkor sajnos előfordulhat, hogy csak a pecsételő vérzés megindulásáról van szó. A kettőt úgy tudod megkülönböztetni egymástól, hogy figyeled a testhőmérsékleted alakulását. Amennyiben nem esik vissza legalább 18 napig, úgy jó esély van a terhesség létrejöttére.


Kb. 1 hét... de mivel egyénenként változó -lehet neki gyorsabban ágyazódott be, ha 7-12 nap körül számoljuk a beágyazódást- én a 6 napot beleszámítanám.

2011. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem biztos, hogy akkor volt peteérésem, ezért gondolkoztam el a dolgon. :)

2011. jún. 21. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled utána?:)) Babás lettél?
2012. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!