Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít a menses első...

Mi számít a menses első napjának? Az erős vérzés előtt van pecsételés 2-3 napig, Jól tudom, hogy az nem, csak az első igazi vérzéses?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A meddőségiből van az info: ha este 6 előtt válik erőssé a vérzés, az az első nap, ha 6 után akkor az a 0. nap és a következő az első nap. Én is barnázgatok előtte, azért kérdeztem rá. Tehát ha pecsételgetsz és erősödik a vérzés, vagyis normálissá válik, de 6 előtt, az az első nap.
2008. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen az első erős vérzéses nap az első ha este 6 előtt ilyen, ha nem, a következő napot kell számolnod. Ha viszont mensi előtt több napig barnázgatsz, keress fel egy dokit, mert ez esetlegesen lehet sárgatest elégtelenség jele. Most meg ne ijedj, lehet nem erről van szó, de egy hormonvizsgálatot kérni a nőgyogyótól nem kerül semmibe.
2008. nov. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!