Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kesik de a teszt negativ....

Kesik de a teszt negativ. Remenykedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

32-35 napos ciklusaim vannak, de altalaban 32. Most a 37. napon vagyok. Ket teszttel vagyok szegenyebb, negativ az osszes. Faradt vagyok orokke es ehes.... Nagyon szeretnenk mar babat. Olykor szurkal a hasam, ugy erzem, mindjart megjon, de semmi. Remenykedjek meg?

Boldov uj evet nektek!


2019. dec. 29. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig van remény még nem jön meg :)
2019. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tünetek akkor lennének, ha lenne hcg, mivel az okozza. De ha a teszt negatív, nincsen hcg. Így szerintem inkább csak a pms okozza a tüneteket. Persze sosem kizárt, hogy terhes vagy, de a tüneteid most nem attól vannak. De ha őszinte akarok lenni, szerintem már mutatnia kellene a tesztnek.
2019. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már mutatnia kéne a tesztnek ha terhes vagy.

Ilyen "rendszertelen" ciklusnál nem meglepő h késik.

Tüneted inkább azért van mert nagyon szeretnél babát, és annyira koncentrálsz az apróbb jelekre.

2019. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ah.. Lehet igazatok van... :( nehez nem erre koncentralni, mindenki terhes korulottem! :D
2019. dec. 29. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Az éhség nem korai terhességi tünet. Az első időszakban örül az ver, ha van kaja amit le tud nyelni. Az éhség inkább mensi előtti jelenség, késés éa negatív teszt.... nem gondolnék terhességre. De míg nem jön meg van remény!


Türelem.

2019. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt pont most olvastam :) van még remény!

2019. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom nektek!

Varok meg kicsit, aztan doki, mert ha igy megy tovabb, hazmereture hizok :D (ram fer mondjuk)

2019. dec. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!