Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés elősegítése?

Teherbeesés elősegítése?

Figyelt kérdés

1 hónapja tettem le a fogamzásgátlót és egyszerre vele elkezdtem az Elevit nevű vitamint szedni.

Tervezek vizsgálatra menni, pontosan mit kell kérnem?

Illetve milyen dolgok segítik elő a teherbeesést?

Félek, hogy éveket kell várnom, mire talán sikerül.

Gondolom nem kéne rágörcsölnöm..



#gyógyszer #vizsgálat #kisbaba #vitamin #teherbeesés elősegítése
2019. dec. 30. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel próbálkoztunk: figyelgettem a naptárt, fekve maradtam utána, szedtem egy csomó vitamint (nem kismamát, de kb minden mást 😂), 6 évet vártunk. A tesóknál itt volt(ak) a nagy(ok), első hónapban megfogant mind a három. Csak szeressétek egymást és ne görcsöljetek ezen!
2019. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szex segíti elő, nem értem min parázol, ha 1 évig nem sikerül, akkor kell nőgyógyászhoz fordulni.
2019. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Deflohelp ***** válasza:

Misszionárius pózban legvalószínűbb a teherbeesés.


Ami pedig az időzítést illeti, a két menstruáció közötti félidőtől kezdve célszerű szünetet tartani a megtermékenyített petesejt nyugodt beágyazódása érdekében (a következő menstruációs ciklus végéig).


Nekünk a párommal ez vált be.


Hónapokon át "rajta voltunk a szeren", kihasználtuk a ciklusok közötti teljes időszakot, de nem értünk el eredményt, aztán a fent leírtak szerint próbálkoztunk és azonnal sikerült.

2020. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!