Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Használt valaki tiszta méhpemp...

Barbi840110 kérdése:

Használt valaki tiszta méhpempőt teherbeesés elősegítése végett?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen szedtem,ciklusom rövidebb lett volt peteérésem de a terhesség nem jött létre,lehet nem csak 1 hónapig kellett volna szednem.
2013. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Én most kezdtem szedni, jelenleg a 17 napnál tartok!

Ha megint megjönne egy hónapig szünetelek és újra kezdem. Így írják a pempős oldalon, szóval ezt alkalmazom! Remélem beválik. Sok sikert neked is a babához :)

2013. aug. 4. 07:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen én is elakartam 1 hónap szünet után kezdeni de aki ígérte hogy hoz nem hozott és nem akartam a ciklust bezavarni mert szerintem nem lett volna mar elég ami maradt :(( de hátha sikerül így is ;))

Én is szurkolok nektek :))) hajrá :))

2013. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én méhészetben vettem!

Nem tudom pesti vagy e vagy sem, de Pesten a Ferenc körúton van egy méhészet, pontosan nem tudom hány szám alatt, de páratlan oldal az biztos. Az Üllő út és a Ferenc körút találkozásától pár méterre van.

2013. aug. 4. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi aranyos vagy de én debreceni vok :((
2013. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Bemásoltam a linket, ahonnan lehet rendelni :) Én is innen akartam, csak annyira nem bizok a netes vásárlásokban ezért felkutattam egyet a környékünkön!

2013. aug. 4. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejött,a lombikomnál szedtem,10 mm-es lett a nyálkahártyám,ami előtte még sosem volt ennyi.Sikerült is a beültetés.
2013. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább mehesztol veszem meg.

Utolsó válaszoló ez nagyon jó hír :)) gratulálok :)))

2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok, remélem nekünk is beválik. Valamit tuti csinált, mert most volt ovum és az elmúlt hónapok alatt egyszer se volt ilyen erős ovu fájásom :D

Nagyon remélem nem csak a fájást hozta meg, hanem mást is :)

2013. aug. 5. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!