Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rám verhetik a gyerektartást,...

Rám verhetik a gyerektartást, ha apasági vizsgálatnál nem vagyok elérhető?

Figyelt kérdés

Abban az időben, amikor az exem teherbe esett, rajtam kívül még legalább egy partnere volt, akiről én tudok, de valószínűsíthetően több is. Én azt sem tudtam, hogy terhes, de most derült égből felhívott, hogy kölyke született és kellene vizsgálat, én persze kiröhögtem és mondtam, hogy nyugodjon le a hülyeséggel és hagyjon békén. Letiltottam mindenhonnan.

Ha jogi útra vinné, akkor milyen következményei lehetnek, ha nem vagyok hajlandó tesztet csináltatni? Vagy ha kötelező a dolog, akkor mi van, ha nem jelenek meg? Gondolom nem verhetnek rám csak úgy bizonyíték nélkül gyerektartást.


2019. dec. 31. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Elővezetnek
2019. dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartál gyereket, akkor védekezni kellett volna... Gyenge kifogás, hogy azt hitted, tablettát szed. A pillanatnyi gumi nélküli élvezet jó volt gondolom 😏


Egyébként:

"Ha a személyes megjelenésre idézett fél a tárgyaláson nem jelenik meg, vagy a bíróság felhívására nem nyilatkozik, vele szemben pénzbírság, az okozott költségekben való marasztalás, sőt elővezetés is alkalmazható."


[link]

2019. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek... Az anyja azt sem tudja, hogy ki az apja. Jó nagy ribi a csaj. A kedves apuka jelöltek meg csak lesnek, mint a lukinyúl, és egymásra mutogatnak. Gondolkodni akkor kellett volna, amikor védekezés nélkül döngettétek a csajt. Ha meg védekeztél, mi okod van félni?


U.I.: a helyedben elmennék egy nemibeteg szűrésre is, ha már ilyen volt.

2019. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányni tudnék az ilyen férfiaktól mint amilyen te vagy. Igenis vállald a felelősséget ha a tiéd a gyerek, vagyis a te szavaiddal élve: kölyök. Gondokom nálad majd ez a gyerektartás fizetésével ki is merül majd...
2019. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod ennyire megúszni a vizsgálatot? Ennyire nem érdekel, hogy van e egy gyermeked?
2019. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert ebben az országban a férfi addig férfi, amíg perkál :D A nagy apaság odáig már nem terjed, hogy a gyerekeddel is lehess, mert az anyuka letilt róla, de azért fizess.

Amúgy jó gyakoris félhülye módra nagyon okosak vagytok megint. Szerinted tudtam arról, hogy több partnere volt mellettem, amikor összejöttem vele? Az ilyen infó nyilván az elejétől publikus.

2019. dec. 31. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy mit tudtál. Van egy helyzet, oldd meg felnőtt férfi módjára. Amúgy az apuka igenis legyen apuka, ne csak leadja a lóvét. Legtöbbször ez pont fordítva van, mint ahogy írod. Leadja a pénzt, és le van tudva részéről.
2019. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy melletted x szàmú pasival is együtt volt, az nem mentség arra, hogy elutasítd az apasági vizsgálatot.
2020. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyukának teszel szívességet az apasági vizsgálattal,hanem a gyereknek és magadnak. Ha tiéd a gyerek,akkor is "kölyök" lesz? Több tiszteletet. Eltiltásról annyit,hogy ha bebizonyosodik hogy a tiéd és nincs felróható ok az eltiltásra,anyuka keresztbe is állhat.
2020. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt nem bírom felfogni, amit a kilences írt. Hogy élhet valaki úgy, hogy azt sem tudja, hogy övé-e ez a gyerek? Az anyuka próbálta megoldani a szebbik úton, mégpedig úgy, hogy szólt neki, hogy "figyelj már ez van". Csak azt nem fogja fel a kérdező, hogy egy gyerek életéről van szó, egy másik emberről, és nem az anyukának tesz szívességet. Én tuti, hogy nem tudnék úgy élni, hogy nem tudom az igazat.
2020. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!