Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon erős alhasi görcsök...

Nagyon erős alhasi görcsök jelezhetik a beágyazódást? Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Ma kétszer kb 10 perc különbséggel nagyon erős görcseim lettek, annyira hogy összegörnyedtem, menstruációs görcsszerű csak attól sokkal fájdalmasabb. Utána egy enyhe hasmenésem is volt. Ha rosszat ettem volna, nyilván másként fájna, aztán eszembe jutott, hogy 9 nap van vissza a menstruációig, lehet-e köze a beágyazódáshoz?
2019. dec. 31. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
A beágyazódást nem lehet érezni/észrevenni. (Ma már harmadszor írom le azt hiszem...)
2019. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Én hamarabb gondolnék megkésett ovura, vagy a karácsonyi összevissza evés (lásd hasmarsod is volt)

Beágyazódást nem lehet érezni, de még az orvosok sem tudják megmondani az idejét... ha lenne jele az orvosok is tudnák.

2019. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sok ellentmondást olvasni, volt a közelmúltban egy vetélésem, annál a terhességemnél nem éreztem ilyet. Azért gondoltam rá, mert azóta a peteérést is megérzem, hátha érzékenyebben reagál a testem... Köszönöm a válaszotokat!
2019. dec. 31. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én megéreztem a beágyazódást. Ha valaki 3x írja is le a hülyeséget, attól még hülyeség marad. Lehet a beágyazódástól is a görcs, szervezet válogatja. Nekem ilyen apró szurkálások voltak, se előtte se utána nem volt ilyen, mintha apró kis kések lennének, de mégse fájtak annyira, érdekes volt.
2019. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is volt. 1x egy pillanatra éreztem görcs szerűséget, arra ébredtem reggel. Elég erős volt. Soha ilyet nem éreztem. Hogy beágyazódás jele volt-e vagy sem, de akkor sikerült a baba.
2019. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Szuper anyukák pontoznak. 🙂
2020. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Enis ereztem a beagyazodast,szurkalasokat!

Mintha kest szurkaltak volna a hasamba

2020. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En ereztem! Nekem ejszaka jelentkezett es aludni se tudtam olyan kellemetlen volt. Ra 2 napra teszteltem egy halvany pozit!! Es ez a menzeszem elott volt 8 nappal. 6 nappal elotte lett halvany pozi. Mikor mondtam a nogyogyasznak azt mondta lehet ikrek! De vegul csak egyedul volt :))
2020. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel nem értek egyet. Élő példa vagyok rá, hogy van olyan, aki érzi a beágyazódást. Többször voltam terhes, mindig megéreztem a 8. dpo-tól a 12.-en valamelyik nap, néhány perces, vagy órás mensi szerű görcsökkel. Ikreim is vannak, náluk intenzívebben éreztem és több alkalommal. Mindig innen tudtam már előre, hogy terhes vagyok. Mikor nem voltam terhes, soha nem éreztem ilyet.
2020. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát! Hasznosak számomra. Meglátjuk mitől lehetett, mára elmúltak a görcsök, most olyan émelygősen érzem magam. Lehet tényleg nincs köze a terhességhez, kiderül.
2020. jan. 1. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!