Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezhette a beágyazodást,...

Aki érezhette a beágyazodást, milyen érzés volt? Én ma 8 dpo-n éreztem 1-2 nagyon erős szúrást, mintha kést dőftek volna.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki mit érzett :)

2018. márc. 24. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én sok ciklusban ereztem ilyet, olyan hónapban is, amikor szex sem volt valami miatt. De aki terhes az allítja hogy a szurka volt a nagy bumm amikor hirtelrn beágyazódott az embrió. Bár ez nem így megy, de utólag mindent érzünk és megérzünk.
2018. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Hat en nem ereztem meg, pedig en meg a legelejen vagyok, 5 hetes vagyok, de nem emlekszem semmi jelre.:D
2018. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én nem is figyeltem annyira magam.. Pihi volt, néztem a tv-t aztán éreztem 1-2 erős szúrást, ez eléggé áuu volt azért figyeltem fel rá. 😀

Még nem éreztem ilyet...

Igaz majd pár nap múlva kiderül, hogy baba van e dologban vagy sem, de addig is kíváncsi lettem volna a tapasztalatokra. 😊

2018. márc. 24. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Én korábban soha nem éreztem menstruáció előtt semmilyen szurkálást vagy bármit. Aztán amikor már rajta voltunk a férjemmel dolgon, még bőven a nemvárt előtt görcsölt a hasam. Én már akkor tudtam, hogy ez a hónap sikerült, annyira más volt. Úgy is lett! :)

Ha valami más, mint szokott, akkor az gyanús szerintem. Kívánom a legjobbakat!


15 hkm

2018. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Görcsölt a hasam de az máskor is megesik, akár 1 héttel is menzesz előtt. Ami nagyon gyanús volt, főleg pisiléskor az az alhasi húzódó érzés, ami nekem mindig akkor van, amikor már megjött és erős vérzésem van, de nem volt semmi. Ez tartott vagy másfél napig aztán elmúlt, szúrkálások voltak de azok a görcsökkel együtt máskor is fordultak már elő. Nem első ciklusban sikerült a baba úgyhogy nem arról van szó, hogy jobban figyeltem volna magam. De ilyen is megeshet. (Kistesóval viszont nagyon figyeltem magam mert úgy gondoltam megint lehet jel ha sikerül, ő első ciklusban sikerült, de akkor meg keresve se találtam semmi jelet, csak a szokásos..)
2018. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én első babánál meg voltam győzödve, hogy a beágyazódást érzem. Aztán mikor kiderult, hogy 1 héttel kisebb a babánk rájöttem, hogy az a peteérés volt:). Másodiknál viszont álmomban nem gondoltam, hogy terhes lehetek, mert véreztem 6 napig, de sokkal kevesebbet, így a 3.vérzéses napon csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Később kiderült, hogy ketten indultak, de az egyik nem maradt meg. Egy szó, mint száz én egyik alkalommal se éreztem semmit beágyazódáskor.
2018. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én éreztem a lányomnál. Nem belemagyarázom, egy esélytelennek gondolt ciklus volt, nem is akartam tesztelni, de feltűnt ez a szurkálódó, húzódó érzés a méhemnél. Pozitív lett a teszt. Most kistesóval próbálkozunk, és ugyanez megy, de sokkal intenzívebben, éjjel felébredtem rá. Csak egy ciklusom volt most ez előtt a foggátló után, abban nem volt ilyen. Kíváncsian várom, mi lesz.
2018. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várt előtt 1hettel állandóan gorcsoltem egy két alkalommal annyira, hogy éjjel is felébredtem rá.Azt hittem felfaztam:-)
2018. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lett baba, kedves kérdező? 🙂
2019. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ekkor nem.

De december 31-én sikerült :D

Már meg is született, 6 napos a csöppöm ❤️

2019. okt. 3. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!