Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy este alatt, többszöri...

Egy este alatt, többszöri együttlét után van esélye a terhességnek, ha csak utolsó alkalommal ment el bennem a párom?

Figyelt kérdés

Többször is együtt voltunk, megszakítással, de volt, amikor két együttlét között nem ment el wc-re a párom, tehát nem "ürült" ki teljesen. Az utolsó alkalommal egyáltalán nem védekeztünk, akkor bennem ment el.

Van rá esély szerintetek, hogy így is összejött a baba? Jövőhét végén kellene megjönnie.


Egyébként tervezünk babát, nem feltétlen most, inkább később. Viszont úgy vagyunk vele, hogy ha most szeretne jönni, örömmel fogadjuk, ezért sem védekezünk igazán.


2020. jan. 1. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Van.
2020. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van :)
2020. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? 1 sejtnek kell célba érnie.
2020. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mivel ovu után voltatok együtt... több nappal, így nem gondolnám, hacsak véletlen nem késett az ovud, mert akkor van esély, de akkor a mensid is később jön.


Ha rendszeres ciklusod van, akkor kizárt a terhesség, mivel ovu után vagytok több nappal.

2020. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostanában általában 1 napot késik, emiatt inkább jan. 13-ra "várom". Vasárnap éreztem 1-2 nagyon pici alhasi szúrkálást, meg aztán hétfőn többször. Gyanítom, hogy hétfőn volt peteérésem, de úgy olvastam, hogy ilyenkor is kb csak 1 nap áll rendelkezésre a sikerhez. Viszont olvastam olyat is, hogy a 2 nap is belefér még. Úgyhogy biztosat majd csak 2 hét múlva tudok én is. :)
2020. jan. 1. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne rá esély?
2020. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végeredmény?
2020. ápr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!