Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig pontos 24napos menstruá...

Mindig pontos 24napos menstruáció.2nap késés, halvány pozitív teszt. Ma halvány rózsaszínes folt a wc papiron. Tuti, hogy ennyi volt az öröm?

Figyelt kérdés
Járt valaki úgy, hogy volt enyhe maszatolás ennyi az “elején”. És mégis terhesség lett belőle?

2020. jan. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hematóma miatt igen, de szerencsére jó vége lett
2020. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dettó. Egy szombat reggel halvány pozitív teszt, és még aznap vérzés... De végül minden újabb és újabb uh-n ott volt és fejlődött. Pedig voltak erős vérzéseim is. Nálam is hematóma okozta. Már 1 éves múlt 😊
2020. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Van remény! Mármint az a hematoma az mi? És hogy állapítják meg? Mert nem rég voltam rákszűrésen és az eredményemmel minden oké. Én progeszteron hiányra gyanakszom, mert az első babámmal az volt, hátha ez áll a háttérben, akkor viszont lehet ez vetélés :(
2020. jan. 3. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem. Googleból az jött le, hogy vmi véröbleny. Ez nálatok, hogy derült ki? Első babátoknál volt ez?
2020. jan. 3. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ismert a progi hiány, akkor mielőbb keress fel egy nőgyógyászat aki felír utrot.

A hematóma az valóban egy vérömleny. Hematóma a hivatalos neve annak is mikor fenn akadsz egy kilincsben és lila lesz a karod. Szóval nagyjából ugyanezt képzeld el méhen belül. Sajnos a kimenetele lutri. Ugyanis a kiürülő hematóma elsodorhatja az embriót. Sok orvos hematóma esetén is pihenést javasol, de ez csak placebo. Nem valódi segítség. Ilyen esetben csak a szerencse dönti el, hogy mi a vége.


Viszont progeszteron hiányt pótolni kell, különben tényleg vetélés lesz a vége.

2020. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!