Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki 15. -e környéké...

Van valaki aki 15. -e környékére nem várja?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Együtt tudtatok lenni ovu körül?
2020. jan. 4. 16:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szia ! Én. Van mar valamilyen észrevételed?
2020. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Nekünk 2. baba lenne. Az elsőre 5 évet vártam. (Jó, másik pasival szenvedünk 5 évet, utána összejöttem a ferjemmel és rögtön sikerült a baba)

Igazából még semmi, igyekeztünk együtt lenni :)

Ez a 4. próbálkozós hónap.

Veled mi van? :)

2020. jan. 4. 17:19
 3/38 anonim ***** válasza:

Szia. 12.ère nem vàrom.

Van egy 6 és fèl èves fiunk.

Első probàlkozàsi hónapban össze jött.

Most 9. Hónapja probàlkozunk.

Lassan feladom.

2020. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Utolsó ne add fel!

1 év teljesen normális lehet! Főleg, hogy gondolom a nagy fiú miatt nem tudjátok úgy időzíteni az együttléteket. Voltatok esetleg orvosnál?

2020. jan. 4. 18:48
 5/38 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 21re nem várom. Viszont ma volt egy egyértelműen pozi ovu tesztem. Ma reggel együtt voltunk meg szerintem holnap reggel is együtt leszünk. 1 éve próbálkozunk, jövő szerdán kivizsgálásra is megyek, nem várok tovább. Drukkolok nektek :)
2020. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Szia. Én 12-re nem várom. Van egy két éves fiúnk, 2 évbe telt mire sikerült.

Most ez az első próbálkozós hónap a tesóva. Félek, hogy nehogy megint évekbe teljen...

2020. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Én is kb 15.-ére nem várom. Nekem is második baba lenne. A dolgot kicsit nehezíti, hogy nem tudom, hogy mikor kellene megjönnie, mert a babámat még szoptatom (13 hónapos lesz nem sokára), és idáig csak kétszer jött meg (szülés után 11. és 12. hónapban). Most a két havim között 33 nap telt el, szülés előtt viszont 24-28 naposak voltak a ciklusaim. Próbáltunk jókor összebújni, szedek terhesvitamint, utána gyertyaállásban is voltam, feküdtem nyugodtan még jó pár percet, illetve próbálok nem rástresszelni... ami ment is egy ideig, de nehéz úgy, hogy körülöttem kb mindenkiről kiderül, hogy terhes. 😂
2020. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Csajok mindenkinek drukkolok!
2020. jan. 5. 09:16
 9/38 A kérdező kommentje:
21:38as remélem nem kerül sor a kivizsgálásokra! Nekem 3 lombikom volt, sajnos végig jártam az utat, bízom benne, hogy Neked nem kell:)
2020. jan. 5. 09:17
 10/38 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Szerintem sajnos nekem most (sem) jött össze. Mindjárt megjön érzésem van, elkezdett fájni a hasam, derekam. :( Kíváncsi vagyok, hogy végül mikor jön meg. Ekkor esnék már túl rajta. Én úgy 10-15.-e között nem várom.
2020. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!