Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja július 13-a...

Ki nem várja július 13-a környékére? Vajon összejöhet így vagy túl korán voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Ciklusom 29-31 napos, június 15-én mensziztem 18-án és 24-én voltunk együtt a párommal a ciklus.hu 29-re írja az ovut, 27-28-án volt átlátszó nyúlós szerű nyákom. Ja és először felváltva majd csak a jobb oldali petefészkemnél éreztem szúrkálást. Szerintetek sikerülhet?

Nem hőmérőzök, görbét se vezetek, nem vagyok neki feszűlve a témának, akkor vagyunk együtt amikor jól esik, jön amikor jönni szeretne, de azért titkon örülnénk ha sikerülne. ;) Előre is köszönöm, aki válaszol! :D


2016. jún. 29. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem kicsit lehet, hogy sok idő telt el az utolsó együttlét és az ovu között, de ne legyen igazam.

Ha mindkettőtöknél minden ok, és minden klappol, akkor is csak kb 20%, hogy megfogan a baba, ezért mondják, hogy 1 év belefér a türelmi időbe, szóval ha véletlen megjön, ne csüggedj, csak legyetek együtt akkor amikor jól esik :)

2016. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
100%
Esely mindig van :) majd irj, hogy mi lett :) nekem 5 nap van meg nem vartig. Felek, hogy ez a honap se jott ossze :/ ma ereztem, h szurkal a mehnel es kornyeken, nem tudom h jo jel-e. Remelem, h sikerul nektek is :)
2016. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, kicsit reménykedem hátha.. ;)

Igen, megírom mindenképp, de te is írj! :) Drukkolok, hogy sikerüljön nektek is! Köszönöm a választ mindkettőtöknek! <3

2016. jún. 30. 00:16
 4/72 anonim ***** válasza:
100%

Pont így vagyok, mint te. Nekünk is kimaradt 5 nap, pont a legtermékenyebb időszakban, sajnos nem tudtunk együtt lenni :(

A pé előtti aktus kb 3 nappal hamarabb volt. Háááát, éppen még beleférne, de nagyon necces.

Én hétfőre nem várom. Egyelőre semmi tünet, és ennek már örülök, mert pms tüneteim sincsenek. Max egy kis mellbimbó érzékenység. A hasszurkát, hasfeszülést én is érzem, de lehet, hogy már bebeszélem magamnak :)

Második hnapja palástfű teázok, lehet, hogy az is felelős a pms tünetek elmaradásáért.

Majd meglátjuk.

Drukkolok neked!

2016. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
Mi 18-án tudtunk együtt lenni és 20-án volt ovum, elvileg. Nem tudom, hogy mennyi az esélye így. :/ Tesztelni még azt gondolom, hogy korai lenne, bár már másnak bejött. Egyik percben azt érzem, hogy sikeres volt ez a hónap a másikban meg azt, hogy nem sikerült. Ma még nem szurkált a hasam, de nagyon sokat kell pisilnem, pedig ugyan annyit iszok mint eddig. Jelek-e vagy sem majd meglátjuk :) Veled eddig mizu? 2-es voltam :)
2016. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:

én juli15re nem várom. elvileg a netes kalkulátor a mai és a holnapi napra irja a legtermékenyebb napot. de 28án volt barna folyásom. előző terheségemnél is így volt és akkor volt pé. remélem most is ezt jelezte.

drukkolok neketek

2016. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
Mi is és majd írjatok, hátha valamelyikünk örülhet :) 2-es
2016. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Én is drukkolok nektek, írjatok, hogy hogy alakulnak a dolgok nálatok.. ;)

Velem minden rendben, reménykedem és várom a "nem várt" napját!😁

2016. jún. 30. 19:33
 9/72 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Reggel izomláz szerű érzéssel ébredtem a hasamban, mintha felüléseket csináltam volna, még most se múlt el. :( Remélem nem jelent rosszat. :S
2016. júl. 1. 23:20
 10/72 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Ma reggel teszteltem, nem is olyan halvány pozit facelle teszttel!:)

Nekem is volt kb 3 napja erős, de nem görcsös hasfájás. Viszont semmi pms tünet, ez a múltkori terhességemnél is így volt.

Nekem ezek szerint bejött, hogy 5 napig nem volt szex kozepidőben

2016. júl. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!