Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 4-5 nappal...

Menstruáció előtt 4-5 nappal teherbe lehet esni? Volt már igy valaki? Akkor már az esedékes menzesz ki is marad?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni. Nem voltam még így. Szerintem kimarad.
2020. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindig teherbe lehet esni
2020. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig kedves 2! Tessék biológiát tanulni
2020. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 26. ciklus napon lettem terhes, nem jött meg, de csak 14. nappal később lett pozi a teszt. Közben már riogattak méhen kívülivel, kémiai terhességgel, hiába mondtam, hogy mikor fogant a baba, állandóan a menzi szerint számolták.
2020. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Az első uh-n derült ki, hogy 1 héttel nagyobb. Annak ellenére megjött a mensim, hogy terhes voltam.
2020. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fix 28napos ciklusnál nem jött meg. 2 nap késés után, egyetlen egyszer nem védekeztünk. Továbbra sem jött meg. 16 nappal később lett pozi a teszt. Menstruáció szerint 2 héttel nagyobbnak kellett volna lennie, de tudtam a pontos napot, hogy mikor jöhetett össze és az értékek is azt igazolták, átírták a szülés várható idejét. Azóta 16 hónapos már.
2020. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!