Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menzesz előtt pár nappal...

Ha menzesz előtt pár nappal következik be a teherbeesés akkor a megjövő menzeszben lesz furcsaság vagy a megszokott lesz?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés. De nekem most a menzeszem még 3 napig se tartott. Nem szokott ilyen lenni és nem tudom mi lehet. 5 naposak szoktak lenni.
2019. aug. 29. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha megtörténik a teherbeesés, tehát beágyazódik a megtermékenyítés petesejt, akkor nem válik le a méhnyálkahártya, nincs menstruáció
2019. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es: ha csak pár nap van menzeszig, akkor addig nyilván nem történik meg a beágyazódás. A kérdés, hogy hatással van-e a menstruációra, hogy odabent történik valami.
2019. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan;

a megtermekenyules a petevezetoben tortenik. Ha ez pont az esedekes menstruaciokor van, attol meg levallhat a mehnyalkahartya, kerdes h ezt mennyire fogja az egyesult pete-, es himivarsejt befolyasolni?!

2019. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elbeszélünk egymás mellett!


Én teherbeesés én azt értem, ha megtörtént a beágyazódás.

Hisz a kérdező is azt írta, hogy "teherbeesés", nem megtermékenyülés!!


Akkor pedig már nem jön meg a menzesz.

2019. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt. Megjött ugyanolyan hosszú és ugyanolyan erős volt. Nem volt benne semmi furcsaság. Jövő héten lesz 1 éves a kisfiam.
2019. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de gobdolom ekkor joval kisebb az esely hogy utana be tud agyazodni. Hiszen pont a megvastagodott jo kis kuckót dobod ki menzesszel. Persze volt már ilyen is a történelemben.
2019. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg egyáltalán. Másfél héttel később volt a pé.
2019. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4es!


Meg akkor is megjohet a menzesz! Sot, akar tobbszor is!

2019. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!