Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes vagy...

Ugye nem vagyok terhes vagy mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
2-án szexeltünk elvileg volt rajta gumi, de a saját szememmel nem láttam szóval??? Elméletileg nem voltam termékeny időszakomban mivel, hogy ez 6 nappal a menstruációm előtt volt és nem is élvezett el. 8-an kellene megjönnie elméletben, de utóbbi időben 5 nappal hamarabb jött meg 3-szor szóval kitudja, de az lehetett a stressztől is mert mentem 3 hétre Németországba. Most kicsit olyan krémes folyasom lett. Mennyi az esély a terhességre?

2020. jan. 5. 00:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

6 nappal mensi előtt úgy, hogy nem élvezett el a férfi, elég kevés az esély a terhességre.

De attól ez még orosz rulett. Ha nem akarsz babát, védekezz rendesen.

2020. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Rendesen vedekezek egyszeri hiba volt
2020. jan. 5. 00:07
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Esely van, csinalj tesztet. De hallod, hogy lehet nem biztosnak lenni benne hogy huzott e gumit? En nőként lehetetlennek tartom hogy ne éreznem hogy gumival vannak bennem.
2020. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Egyszeri hiba bőven elég😅
2020. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
85-90%-ra biztos vagyok benne hogy húzott. Soha életemben nem próbáltam gumi nélkül nem tudom az mennyivel másabb. Azt csak azért írtam hogy egyszeri hiba mert nem kell itt egyből elítélni meg beszólni.
2020. jan. 5. 00:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy érzem magam mint amikor késik és már érzem, hogy meg kéne jönnie és gondolom 2 nappal az eset után nem lehetnek terhességi tünetek
2020. jan. 5. 00:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha azt mondanád : " Drágám, 2 napja húztál gumit? Nem emlékszem, és kicsit aggódom. " Egy pillanat alatt meg lenne oldva. Szívesen. 😊
2020. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, mielőtt még valaki félreérti nem 1 éjszakás kaland. De nem merek rákérdezni
2020. jan. 5. 00:41
 9/21 anonim válasza:
100%
Miért nem mered megkérdezni? 😅(mellesleg ő előbb megmondja mint mi itt) Nem beszólni akarok, de a szeretkezéssel felelősség is jár ami mindkettőtökön rajta van. Ha most elmondaná a partnered hogy volt-e rajta, akkor megoldódna minden. Továbbá ha úgy érzed magad menj nőgyógyászhoz.
2020. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2 nappal az eset után szerintem legalábbis amiket olvastam ki sem lehet mutatni
2020. jan. 5. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!