Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak egy tesztet?

Csináljak egy tesztet?

Figyelt kérdés

Na már most; nagyon-nagyon szeretnénk babásak lenni. És bár nem vagyunk rajta hosszú ideje (3 hónapja), most érzem először, hogy talán sikerült, legalábbis eszméletlenül remélem!!! A peteérésemet egy számomra teljesen jól működő internetes kalkulátoron vezetem (persze, a ovu teszt is igazolja mindig). Tehát a teszt és a kalkulátor azt írja, hogy december 27.-én volt ovum... Ugyebár a beágyazódás január 3.; 4.; 5.-e (egyébként ezeken a napokon szúrt egy kicsit a hasam).

A kalkulátor szerint 11.-én csináljak tesztet.

Ti mit gondotok csináljak tetsztet? Vagy az még korai? 15dpo-s lennék akkor tájt.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. jan. 5. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 11-én csinálj tesztet.
2020. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is akkor csinálnék
2020. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, drukkolok neked is! :D
2020. jan. 5. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj tesztet, ha késik. A tüneteket pedig ne keresd magadon, mert marha nagy csalódás lesz, ha végül megjön a menstruációd. Sok sikert, drukkolok! 🙂
2020. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
:D mintha nagamat olvasnám. Én szinte tutira hittem mindig, hogy na most sikerült, itt-ott szúrkált, reggel émelyegtem... Az ég egy adta világon semmi nem volt. Mindig megjött. Utána leálltam a témával, s állapotos lettem, de semmi tünetet nem éreztem :) Ne akard görcsösen, mert csak felspanolod magad ahogy telnek a hónapok.
2020. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!