Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy esélye van egyszeri...

Nagy esélye van egyszeri ciklus utan, hogy a baba megfoganjon? Sokszor hallom hogy kevés elsőre az esély. De miben más az ha valaki pl. Januárba próbálkozik de nem jön össze, de pl.5 hónappal később meg össze jön?

Figyelt kérdés
Elsőre miért nem jön össze, főleg ha fiatal az anyuka. Később miért jön össze? Mi történik az alatt az idő alatt? Én pl jovohet keddre nem várom a menzeszem. Elsőre próbálkoztunk. De semmilyen tünetet nem észelelek magamon különösebben.. Az érzékeny melleken kívül Ami minimális. Néha görcsölget az alhasam. De lehet ez csak azért van mert még is meg fog jönni. :/

2020. jan. 5. 22:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akinek nincs rendszeres/szabályos ciklusa, annak nem a vérzés elmaradása lesz az első tünet...
2020. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer sikerült elsőre állapotosnak lennem. Változó, kinek mikor fogan meg a babája. Pár hónap próbálkozás még nem a világvége hál Istennek! :)

Nekem egyébként mind a kétszer elmaradt menstruáció előtt jó pár nappal a mellfájdalom volt szokatlan. Sosem fájt előtte, így viszonylag teszteltem már előtte pár nappal és nagyon halványan de volt 2. csík.

De nem mérvadó, hogy kell tünetnek lennie elmaradt menstruáció előtt és után sem. :)

Drukkolok! 🍀🙂

2020. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is a rám néznek és terhes maradok kategória vagyok. A fiam a 2. hónapban fogant, a mostani terhességem pedig egyetlen egy alkalomból. Vannakkörülöttem bőven, akiknek hónapok, vagy évek teltek el, de még orvos sem tudta megmondani, hogy miért. Érzékeny szervezet vagyunk, elég egy homokszem a gépezetbe és nem működik rendrsen. Stressz, fizikai terhelés, érzelmi és egédzségügyi dolgok befolyásolják.


Azt mondjak szerencsés vagyok, igen az, nem kellett éveket várnom, viszont egyiket sem tudtam megszűlni. Fiammal terminustúllépés volt, semmi extra, rutin vizsgálat, 5 perccel később mar szűlőszoba és gyakorlatilag 0- ás tagulással, fájással burokrepesztés. Semmi nem használt. Minnél jobban erőltették a gyógyszeres tágulást, annál keményebben állt ellen a szervezetem. 13 kemény óra után, félájultan, fiam eltűnt szívhangjával toltak a műtőbe.

Megint eljutottam terminus végéig, semmi jel, se meszesedés, se kevés magzatvíz, se aktív méhtevékenység. 0 fokban érett a méhlepényem. Császároznak, mielőtt terminus túllépésem lenne és esetleg rosszul sülne el a dolog most.

2020. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia Moncsi 300 ...sikerűlt?
2020. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem. Sajnos. Sőt azt hittem igen.. Jól meg vicceltek pont ilynekor a hormonok... A nem vártkor nem jött meg.. Sosem Szokott kesni, és pont most késett 4 napot.. :/ aztán megjött..
2020. jan. 15. 09:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom,😔

De újabb ciklus újabb esély🙂

2020. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ciklusonként nem több az esély a fogantatásra, mint 20-25%. Ha szerencsétek van, sikerülhet elsőre is. Ha nincs, akkor csak később. Szerencse kérdése is, hogy az adott hónapban, épp hogy működik a te szervezeted + a párod megtermékenyítő képessége akkor milyen. Nem minden petesejt egyforma minőségű.
2020. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!