Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom, hogy ebből nem...

Jól gondolom, hogy ebből nem lesz baba?

Figyelt kérdés
Elmaradt a menstruációm, késik 7 napot már, viszont a terhességi teszt negatív és a hőm is lement 0,5 fokkal pár napja.

2020. jan. 6. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet késői peteérés? Mikor voltal együtt pároddal? Volt akinek ennyi késésnél meg negatív volt a teszt

!

2020. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy fent volt 36.9 környékén 12-15 napig és a napokban leesett, akkor jól gondold.Sajnalom.
2020. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem gondolnék babára.

Rendszeres ciklus mellett, legkésőbb egy hét után azért már van pozitív teszt. Furcsa véletlen lenne, első olyan ciklus, amiben később volt ovud és még terhes is lettél.


Mikor sikerrel jártunk, elég sokáig néztem még a hőmet, kiváncsi voltam, 1 tized ment le fel.


5 tized esés, sajnos inkább mensire utal. Nekem Volt pár ciklussal ezelőtt 8 nap késésem, akkor pont lh teszteltem is végig, és nem lett pozi az istennek sem... tehát nem volt ovum ez volt az oka a késésnek.


Ne csüggedj, legközelebb sikerül :)

2020. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!