Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondják "becsúszott",...

Miért mondják "becsúszott", amikor nem védekeztek közben? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Nem értem milyen jogon mondják a minden védekezést mellőzve fogant babára,hogy becsúszott. Szerintem csak akkor reális ez a jelző,amikor védekezés mellett fogant a baba.

2018. febr. 18. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen és??
2018. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én sem értettem ezt soha. Egyszerűbb a babára fogni, aki 'csak úgy' fogta magát és 'becsúszott'; mint kimondani, hogy a felelőtlenségünk következménye...
2018. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ok. Nagyon lenyeges a kerdes, csak epp tokmindegy.... De ha csak ennyi a gondod az eletben irigyellek
2018. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Látom megy a másokkal való foglalkozás! Nehogy neked is véletlenül “be csússzon”,bárcsak becsúszna neked is kérdező akkor nem unatkoznál!
2018. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert sokan megszakítással "védekeznek" :)
2018. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit megbántani! Azért merült fel bennem a kérdés,mert barátnőm mondta,hogy a lánya úgy fogant,hogy becsúszott. Kérdem kilukadt a gumi? Mondja nem. Kérdem,akkor nem sikerült a megszakítás? Mondta nem,hanem gumi nélkül voltak és megengedte,hogy minden bele. Magamban. Mivaaan? Akkor nem becsúszott,hanem ment minden. Erre magához láncolt egy férfit,akit 2 hónapja ismert. Most jöhetnek megint a válaszok,hogy milyen barátnő vagyok stb. Akkor se tudok túllépni ezen felelőtlenségen és a becsúszott dumán. Ez nem becsúszott gyerek,hanem felelőtlen együttlét. Nem ez a legnagyobb problémám az életben,de sok hasonló kérdés mellett elfér az enyém is.
2018. febr. 18. 18:40
 7/8 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló. Mindig védekeztem és gyógyszer mellett óvszert is használtam friss kapcsolatnál. Azóta van 2 gyerekem a férjemtől. Most spirálom van. Nem hiszem,hogy becsúszna egy baba.
2018. febr. 18. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
A becsuszott egy kamuszoveg! Felelos no megtervezi a babat! Az ilyenek csak gyorsan terhesek akarnak lenni, el ne higyjrm mar h “ veletlen “ vki terhes lesz a 21. szazadban!!! 1970 ota van fogamzasgatlo
2018. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!