Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy hogy...

Volt már valaki úgy hogy késett neki pár napot de végül megjött és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
3 napot késett és végül meg jött. Viszont hányingerem volt, több mint 1 hétig volt szurkáló érzésem a hasam alján ami amúgy nem szokott lenni, fájt a mellem, alig bírtam enni mert szinte semmit nem kívántam. Volt egy kis hányinger is. Nekem ezek közül semmi nem szokott lenni menstruáció előtt. És eddig mindig napra pontosan jött meg. Szerintetek lehet még ettől baba? Volt már valaki így?
2020. jan. 6. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Tesztet nem csináltál? Ám lehetséges kémiai terhesség. Ha tesztelsz akkor meg lehet annyi HCG a szervezetedben h ki mutassa.
2020. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*ha esetleg fent állt a terhesseg *

Ez lemaradt.

2020. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet mert akartam még várni pár napig de aztán meg jött.
2020. jan. 6. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Én azért a helyedben csinálnék,mar történt olyan,hogy vérzett valaki terhesség alatt. SŐT!! Olyat is ismerek aki normálisan vérzett és nem is tudta,hogy terhes amíg nem kezdett el nőni a hasa. :O megnyugtatásként csinálnék egyet.
2020. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy hétig brutál tüneteim voltak, de mivel már van egy gyermek, biztos voltam a terhességben, teszteltem is extra halvány, de fotózható pozi tesztjeim lettek, majd a 30. napon tehát időre megjött a mensim. Aznap is teszteltem, kicsit erősebb pozi lett a teszt, ezért úgy voltam vele, hátha múlik a vérzés...persze másnap sokkal jobban megvolt a vérzésem, tehát egyértelmű mensi lett, biztos alapon csináltam még egy tesztet, az már negatív volt. Ez a kémiai terhesség.


Valószínű nálad is elindult valami, de ha rendesen menstruálsz, akkor szinte biztos nem terhesség már.


Azért érdemes egy tesztet most csinálni, meg, ha továbbra is gyanús lenne a mensi, akkor 2-3 nap múlva még egyet. Ha negatív akkor nincs teendő, ha viszont pozitív lenne, ráadásul szépen látható, akkor érdemes lenne elmenni a dokihoz, hátha még is ott van az a picike.


Többször sikerül a megtermékenyülés, csak mivel nem tapad meg mensivel távozik 1-2 nap késést eredményez, tünet sincs, az ember nem is tesztel és ennyi volt nem is tud róla.... Garantáltan többször lenne halvány pozi teszt, ha minden ciklusban tesztelnénk mensi előtt egy két nappal :D Fura az emberi test :)


Sok sikert, hogy mielőbb sikerrel járjatok :)

2020. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most pont ebbe a cipőbevagyok! Csinálj tesztet!
2020. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én annyira akartam a babát, hogy én is csináltam minden menzesz után tesztet, hogy hátha mégis terhes vagyok....de nem voltam sosem, csak akkor, amikor nem jött meg :)
2020. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es! De mensi előtt pozitív volt a teszted? Nekem 2nappal mensi után egyértelmű pozitív lett a gabriel.
2020. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Exem édesanyja 3 hónapos terhes volt, amikor észrevette. Addig aránylag normálisan menstruált. Vannak még csodák!
2020. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!