Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan itt, akinek nem...

Van olyan itt, akinek nem volt tojasfehérjeszerű nyákja, de terhes lett mégis?

Figyelt kérdés
Tenyleg csak akkor lehet teherbe esni, ha van ilyen nyák??
2019. okt. 18. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan van... Ezek a "szabályok" (hőgörbe, nyák figyelése, peteéréskor fájdalom, stb...) nem mindig igazak. Sőt, egy nőnél is változhat ciklusról ciklusra. Én nem jelenteném ki kategorikusan, hogy ha nem volt nyák, nem volt peteérés, és azt sem, hogy hogyha volt, akkor volt peteérés is.
2019. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Erre most én is kíváncsi vagyok. Nekem mindig volt nyákom, viszont 4 hónapig fogamzádgátlót használtam. Miután abbahagytam az elsõ hónapban volt két peteérésem, volt nyákom is. Második hónapban semmi, most a harmadik hónapban megint nincs nyákom, viszont tegnap szúrt egy napig a jobb petefészkem, szóval megeshet, hogy mégis volt tüszõrepedés. Tegnap elõtt voltunk együtt párommal, reménykedem, hátha bejött. :p
2019. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 5 évig szedtem a fogamzásgátlót és úgy néz ki, hogy teljesen felborította a hormonháztartásomat.Fél éve hagytam abba, és azóta sincs ilyen nyákom és nem is estem teherbe eddig. Viszont egyszer (kb 10 éve) voltam már terhes, de nekem nem rémlik, hogy akkor lett volna ilyen nyák, igaz, akkoriban nem is figyeltem.
2019. okt. 19. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, remelem összejön Neked is hamarosan :))
2019. okt. 19. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd tesztelek a nemvárt nap környékén, csak sajnos az még messze van :) de majd megírom, hogy lett-e belõle baba vagy nem. Igyál palástfű meg cickafark teát, hátha segít, vagy még barátcserje kapszula? Én most rendeltem ezt: Netamin Mio-inozitol por.Elvileg növeli a termékenységet. :)
2019. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát tojasferherjes nyakom megint nem volt, gondoltam az inozitol meg a baratcserje segiti majd a peteerest, erre ma pisiltem egy nagyon nagy pozitivat (ma van a nemvart napja)! El sem hiszem.
2019. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
masodik vagyok
2019. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!