Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem eshettem teherbe? 18L

Ugye nem eshettem teherbe? 18L

Figyelt kérdés
Folyamatosan fogamzásgátlót szedek. A párommal minden nap együtt vagyunk. Az utóbbi napokban viszont hasmenésem volt. A betegtájékoztatóban az áll hogy így lehet hogy kevésbé szívódik fel a tabletta. Minden nap rendesen szedtem a hormontablettákat, nagyjából ugyanabban az időben, viszont meghosszabbítottam a ciklusomat mert egy új levélről elkezdtem szedni a hormontablettákat. Most viszont mostmár hogy szeretném hogy megjöjjön elkezdtem szedni a hormon mentes tablettákat és már meg kéne jöjjön de nem jelentkezik semmi csak enyhe hasmenésem van. Aggódjak? Vagy vegyek tesztet!?

2020. jan. 8. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a teszttel rosszat nem csinálsz, de lehet csak összezavartad a ciklusodat az új levéllel.
2020. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen mivel olvastad is, hogy a hasmenés csökkenti a hatékonyságát. Csak nem értem, ha ezt tudtad is, miért nem használtatok kiegészítő védekezést?
2020. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenes mellett siman lehet, hogy terhes lettel. Tesztet csinalj!
2020. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen tesztelj mindenképp. Be kell tartani a használati utasítást erre máskor jobban figyelj és tartsd be amit írnak nem veletlen.
2020. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De, teherbe eshettél, hiszen hiába szedted rendszeresen a tablettát, ha nem szívodott fel rendesen.
2020. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól össze zavartad a ciklusodat, ezzel a össze-vissza szedéssel. Idő kell, amíg helyre áll a normális ciklusod. De azért egy teszt nem ártana.
2020. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött a vérzésem, még 9-én. Akkor így már megnyugszom.
2020. jan. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!