Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor eshettem teherbe? (Kép...

Mikor eshettem teherbe? (Kép kommentben)

Figyelt kérdés
Nagyon rég szeretnénk babát. Mértem a hőm, és szerintem 4. volt peteérésem. Ma csináltam egy tesztet- azt ami mutatja, h mikor estem teherbe és pozitív lett. Azt mutatta 3+ hete vagyok reálisan terhes, úgyhogy a doki számolása szerint ez 5+ hetes lenne(hozzá kell adni 2 hetet) De én sajnos úgy tudtam,hogy a hónapban nem lesz peteérésem és 5.én berúgtam (még akkor csak 36,6 volt a hőm). A teszt szetint már akkor a babám 1 hetes volt én meg 3 hetes terhes. De a hőm szerint én nemgondolom. Tudtok segíteni? Köszönöm

2019. júl. 21. 07:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. júl. 21. 07:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a berúgás, még be sem ágyazódott akkor, semmilyen kapcsolatban nem állt a keringésed vele. Emiatt ne aggódj!
2019. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nézem, reálisan 4 hetes és 4 napos vagyok, úgyhogy nagyot nem tévedetta teszt. Köszönöm kedves válaszoló. Remélem igazad van. Azért megemlítem az orvosomnak is.
2019. júl. 21. 07:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mértem a hőm, és szerintem 4. volt peteérésem"


"De én sajnos úgy tudtam,hogy a hónapban nem lesz peteérésem és 5.én berúgtam"


Ez a két mondat valahogy üti egymást, de amit az előző válaszoló írt teljesen oké, nincs miért aggódnod

2019. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A doki ultrahangon megnézte, és azt mondta e hónap anovulációs lesz. Így nem vigyáztam. 4.én volt peteérésem az APP szerint- de ezt csak később mutatja ki amikor több nap nagyobb a hőm. És visszamenőleg néztem, h akkor volt. De a teszt azt mutatja 5+ hetes vagyok. Úgyhogy az szerint korábban kellett lennie. De a hőm ezt nem mutatja. Bár most utána számoltam és 4+4 napos vagyok, úgyhogy nagyot nem tévedett
2019. júl. 21. 08:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, akkor még nem volt terhesség se. Csak örülj a babának.
2019. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Az első 6 hétben még semmivel sem ártasz neki. Utána kell már jobban figyelni mindenre!

Ne izgulj nem ártottál semmivel neki!

26+1hkm

2019. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) remélem igazatok lesz.
2019. júl. 21. 10:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elso 1-2 hetben mindent vagy semmit mukodik a dolog. Ha barmilyen karosodast szenvedett akkor elhal/elvetelsz.

Ha ez nem tortenik meg es megmarad akkor pedig az eg vilagon semmi baja nem lesz

Masik. En a fiamnal akire nem is gondoltam mar meg kellett volna jonnie. Nem jott. Gondoltam iszok vorosbort majd az meghozza. Nem hozta. Es ezalatt mivel ugy gorcsolt a hasam mintha megjonne eros gyogyszert vettem be es meg a hasmelegitot is a hasamra raktam ugy aludtam el. Tovabbra se jott meg. Osszessegeben 1 het utan vettem tesztet. Nyilvan egybol kijott a 2 csik.

Es hat szerencsere makk egeszseges

2019. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én december 10-én (vagy 12-én estem teherbe), de nem tudtam, ezért szilveszterkor nagyon sokat ittam. Akkor kezdett el gyanús lenni, mikor már 4 napja 'másnapos' voltam. Ennek már 2 és fél éve. Egy gyönyörű kisfiam született, aki még csak beteg sem nagyon szokott lenni. Okos és vicces nagyfiú azóta már. A hőgörbéhez nem értek, de ha emiatt aggódtál, akkor ne tedd, mert ez nem számít! Mostantól táplalkozz egészségesen, szedjél sok vitamin és magnéziumot és akkor mindent megteszel a babádért!
2019. júl. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!