Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen tapasztalata? Sikerul igy teherbe esni? Nem volt nehezebb? - Leirasban

Figyelt kérdés

Szoval a helyzezt az hogy most elegge aggodom hogy esetleg nem lehet majd gyerekem.


Mult honapban kiderult hogy PCOS-em van. A mai nappal 86 napja kesik a havim es azon kivul hogy egy kicsit fajdogalt a hasam (NEM gorcsolt) semmi jelet nem latom annak hogy jonni akarna. Eloszor azt hittem a stressz miatt kesik, meg nekem amugy is mindig kesobb jott a vart napnal. Most csak Februarra kaptam idopontot a nogyogyaszhoz.

Utana olvastam es ugye azt irtak hogy menstruacios zavarokat okoz a PCOS, vagy telljesen elmaradhat, sot akar meg meddoseghez is vezethet. - Az utobbi miatt ijedtem meg mert kb 2 honapja kezdtunk el problakozni a babaval es meg semmi. :(


Ezert is kezdtem el az orvost jarni fel eve mert tudtuk hogy gyereket akarunk.


A kerdesem az hogy van valaki akinek ugyan ez a baja ( vagy ismer valakit) es megis sikerult a baba?

Esetleg kicsit tovabb tartott amig teherbe esett az illeto?


Ui: bocsinat ha egy kicsit ossze-vissza irtam de munkaban vagyok.


Elore is koszonom a valaszokat



2020. jan. 8. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Pcos+ ir mellett spontán 2 kislányom van. Az elsőre 2 évet vártunk. A második 5 hónap alatt sikerült. Elsőnél inofolicot - étrendkiegészítő kimondottan pcos endometriózisban szenvedőknek - és merckrotmint szedtem 1 évig. Másodiknál semmit.


A legtöbb pcos inzulinrezisztens is.

Endokrinológus lehetőleg aki nőgyógyász is egyben. Inzulin terhelés. Egy sima nőgyógyász nem minden esetben tud vagy akar foglalkozni a dologgal max tünetkezelést - fogamzásgátlót ír fel.

2020. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap az semmi, főleg ha úgy probálkoztok, hogy nem is menstruálsz. Rendbe kell tenni a dolgokat és simán teherbe tudsz majd esni.
2020. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pcos+ir a 3.inszeminációnk sikerült.
2020. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!