Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg a menstruáciò...

Elvileg a menstruáciò alapján 8 hetes vagyok, de az uh szerint 6, a crl 3,4 es a szivhang még nem volt kimutathatò. A doki azt mondta, hogy mar kellene szivhangnak lennie. Valakinek van valamilyen tapasztalata ebben? Egy hét múlva újra uh.

Figyelt kérdés
Megfeleloen fejlodott, mert 2 hete az uh-s doki azt mondta, hogy 3 hetes es pont 14 mm-t nott 6 mm-rol (most 20) a petezsak. Nem sìrtam a rendeloben, de nem sok hiányzott.

2014. máj. 31. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet késői peteérés eredménye a baba, ilyenkor más a mensi szerinti és az uh szerinti dátum. Nekem 13 nap különbség volt, és az uh szerinti volt a jó, mert akkor szültem.
2014. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlo a helyzet,menzi alapjan 13 hetes vagyok,uh szerint 11 het 5 napos.Szinten kesoi peteeres:)
2014. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Margit84 ***** válasza:
Szerintem is vannak ilyen esetek. Menstruáció szerint 8+3 hetes voltam uh-kor és mérete alapján (12 mm) a doki 7+2 hetest írt a papírra... 3 hét múlva kell visszamennem... remélem akkor is minden rendben lesz. (utólag elgondolkodtam, hogy lehet, hogy tényleg később volt peteérés, mert az elmaradt menstruáció után 6 nappal lett csak pozitív tesztem).
2014. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is nyugi! Nálam is ez volt. Én is 8 hetes voltam, de a doki 6-nak számolta. Nehezen talált szívhangot,pedig a kórház legjobb uh-s dokija. Talán nálad is erről van szó. Engem is visszahívott 2 héttel később uh-ra. Ott már egy kész kis emberke ficánkolt a képen.:-)
2014. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Kicsit megnyugtató, hogy vagyunk így még egy pàran.
2014. jún. 2. 08:07
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem él. Ez mar a második vetelesem. Nagyon szomorú vagyok. :(

Azert szerencsére több a sikersztori.

2014. jún. 5. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!:'(
2014. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!