Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes még, ha a...

Lehetek terhes még, ha a peteéréskor együtt voltunk, viszont néhány napra rá elkezdtem vérezni, majd 5 nappal később erősen véreztem egy napig, utána sokkal gyengébben? Az orvosom szerint nem menstruációs vérzés volt.

Figyelt kérdés
Elvileg 7 nap kell a megtermékenyített petesejtnek, hogy a méhbe érjen, ugye? Tehát lehet, hogy nem ürült ki a vérzéssel?
2008. nov. 19. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
és meilyen erőségü volt hény napig tartott?nemlehet hogy neked hamarabb volt a beágyazodás és most ez azlehetett?
2008. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szombaton este kezdődött nagyon gyengén, vasárnapra kicsit erősödött, de akkor is inkább véres folyásra emlékeztetett (ezt még lehetett peteérés miatti vérzésnek hinni), hétfőre eléggé felerősödött, mint mondjuk menstruáció első napján, aztán keddre kevesebb mint felére gyengült, mára is gyengült kicsit. A menstruációm egyébként 5 napig szokott tartani, 4 napig nagyon erős, utolsó napra gyengül.
2008. nov. 19. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az orvosod nem tudta megmondani, hogy ha nem menstruációs vér volt akkor mi? Egyébként ha a peteérésed nagyon közel van menstruációhoz vagyis nagyon rövid a luterális fázisod, akkor nem tud beágyazódni. kb 7 nap osztódás, vándorlás kb 5 nap beágyazódás ehhez megfelelő vastagságú méhnyálkahártya kell, ez pedig a menstruációkor levállik.
2008. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az orvosom azt mondta, hogy peteéréshez kötődő vérzés, csak valószínű, mivel Clostilbegyt-et szedek és még palástfűteát is ittam, így ezek együttes hatása lehet. Mivel eddig nem volt ilyen problémám soha, és a clostilbegyt-ből is ez a harmadik adag volt már.
2008. nov. 19. 13:44
 5/8 A kérdező kommentje:
egyébként 30 napos a ciklusom, tehát normál esetben ez nem lehetne menstruáció
2008. nov. 19. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szervezeted regált így a gyógyszerre és a teára! Nagyon szorítok neked!
2008. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :), rám fér. nagyon szeretnénk már kisbabát, és már kétszer vetéltem el koraterhességgel. mindenre elég érzékeny a szervezetem, úgyhogy bízom benne, ez volt a baj. még azért reménykedem, hátha...
2008. nov. 19. 13:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, ne izgasd magad. Nagyon szorítok!!
2008. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!