Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A melegvizes fürdő (otthon)...

A melegvizes fürdő (otthon) már babaprojekt alatt is kerülendő, vagy csak azután, ha biztosan tudom, hogy terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi: a fürdő akadályozhatja a beágyazódást is, ergo, amikor még nem tudom, hogy terhes vagyok (teszt nem mutatja még ki)?!
2020. jan. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet melegvízben fürdeni, csak 36 foknál ne legyen melegebb, sőt segít ellazulni, ha esetleg görcsök vannak. A beágyazódást nem befolyásolja, de kismamaként a túl forró víz nem annyira jó. Én mindig forró vízben fürödtem a babaprojekt ideje alatt is(41 fok), amikor sikerült a baba akkor sem adtam fel a fürdővel, mert gyűlölök zuhanyozni, de csökkentettem a hőmérsékletet 36 - 37 fokra, sokszor nagyon jól ellazít amikor görcsölget a hasam. Most vagyunk a 14.hétben és makk egészséges a babám, ráadásul nekem hematómám is volt ami miatt veszélyeztett terhes lettem és nem ártott a meleg víz. De vízbe kizárólag csak otthon saját kádba megyek, uszoda, termálfürdő kilőve! Illetve ha a méhszáj nyitva van sem szabad vízbe ülni. De amíg nincs baba addig ezek miatt nem kell aggódni.
2020. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet fürdeni terhesen is, kivéve, ha az orvos kifejezetten eltiltottam.

Végig fürödtem, nem szeretek zuhanyozni. Probléma mentes volt a terhesség, egészségesen született a baba

2020. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baba projekt időszakában is kerülöd, akkor akár egy évig nem fürdesz meleg vízben? Ezt nem lehet kivitelezni. Nem akadályozza a teherbeesést.
2020. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat 🥰🥰 Ment a zöld pacsi :)
2020. jan. 9. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod heréit ne forraljatok fel, az fontosabb. 🙂
2020. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség előtt is kádban fürödtem és most terhesség alatt is. Én ilyen hideg időben kifejezzet szeretem a meleg vizet és nem mondom hogy 40 fokos a víz, de én imádom és eddig semmi bajom nem volt tőle. Mindent lehet csak ésszel :)Sok sikert! :)
2020. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért lettem lepontozva 😀
2020. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam 🥰
2020. jan. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!