Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki eltudná küldeni nekem...

Valaki eltudná küldeni nekem az AVIVA tornát pdf. -ben és/vagy videóban? Van akinek bevált babaprojektben, ha igen mennyi idő után?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez inkább egy olyan dolog, amit tanfolyamon kell megtanulni, hogy megmutassák. 10ezer forint egy ilyen alaptanfolyam, hogy képbe kerülj. És ott személyre szabottan kérdezhetsz.
2019. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a tanfolyamot javaslom, anélkül nem biztos, hogy megtanulod jól csinálni, sőt..

Én egy hónapja voltam tanfolyamon, azóta csinálom folyamatosan, baba még nincs, vagyis még nem tudok róla, de több hónap után volt végre peteérésem, szóval már ez is félsiker :)

2019. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Valóban a tanfolyam érdemesebb bár 1oooo ft. A könyv maga 4ooo ft nem egy nagy pénz a babádért...
2019. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért mert nem ér meg minden pénzt, hogy babát várjak, csak nincs a környéken ez a tanfolyam, sajnos.
2019. nov. 26. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki online is tart, keress rá! :)
2019. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!