Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Facelle...

Mi a véleményetek a Facelle terhességi tesztről?

Figyelt kérdés
Volt olyan akinek úgy is pozitív volt a teszt, hogy nem volt baba?

2020. jan. 9. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen meg voltam elégedve vele. Akkor volt pozitív mikor terhes lettem.
2020. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is meg voltam vele elégedve. A teszteknél azt szokták mondani, h. a pozitív az szinte biztos az (kevés kivétellel) , a negatív az pedig még nem 100%, h. negatív.
2020. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legmegbízhatóbb teszt. Tavaly már nagyon korán éreztem hogy

fulladok, máshogy feszült a cicim. 9.dpo délutáni(!!!)vizeletből halványan mutatta. Soha nem volt szellemcsíkos, vagy elázott.

2020. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vizeletsugaras tesztje sokszor fals pozitív. A tesztcsik jó volt.
2020. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor mutatott pozitivat amikor tényleg az volt, szerintem megbízható! :) Az enyém sosem volt szellemcsíkos vagy hómező vagy két csíkos, de barátnőmnek volt szellemcsíkos facelle tesztje. De azon látszott, hogy az, nem volt színe.
2020. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny teszt, ezert a kemiait is kimutatja. Sőt nekem az ovuláviokor is halvany pozi lett.
2020. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kémiait is kimutatja mivel érzékeny teszt. Ha mensi előtt tesztel az ember, lehet rajta halvány második csík, pont az érzékenység miatt, ettől még nem rossz a teszt, vagy nem mutat hamis pozitívat, csupán mutatja azt is, ha valami már elindult, legfeljebb megjön és átkozzuk a tesztet, hogy miért mutat hamisat... pedig jót mutatott :)


Nekem is csak akkor volt rajta csík, ha vagy baba volt, vagy elindult valami, egyébként szép hómező, ha nincs semmi :D

2020. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!❤
2020. jan. 10. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!