Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesesnel tenyleg mashogy...

Teherbeesesnel tenyleg mashogyan faj a mell mint pms tunet?

Figyelt kérdés
Inkabb csak feszul mint faj

2020. jan. 12. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Dehogyis. Csak olyankor sokkal jobban figyeluk magukat nők, így mindent máshogy érzékelnek.
2020. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mind a két terhessegnel azt tapasztaltam, hogy egész a hónaljamig feszült a mellem, mensi előtt egyáltalán nem olyan. Most harmadik terhessegnel is azért teszteltem már mensi előtt mert másképp éreztem a mellem mint mensikor...de nyilván nem vagyunk egyformák, nem lehet egy kalap alá venni
2020. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Menzesznel majd leszakad a mellem

Most meg "csak" feszul nagyon

Ezert is kerdeztem mert ez nekem fura

2020. jan. 12. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatosan szúrtak, föleg a jobb oldali. Pár napig tartott a durva resze, kicsit pánikba is voltam esve, mert szentül azt hittem, hogy meg fog jönni. Mensi előtt csak megduzzadtak, de akkor is a bal és sose fájt egyik se. A mellbimbóim hiperérzékennyé váltak. Na abból sejtettem egy idő után, hogy tesztet kell csinálnom.
2020. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha terhesség miatt érzel valamit, akkor a teszt is pozi lesz. Tesztelj. Egyéblént nekem pl nem fájt sehogy a mellem :)
2020. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó lehet. Vkinél ugyanolyan, vkinél más, vkinél meg egyáltalán nincs semmilyen tünet.
2020. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!