Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy mi állhat...

Lehetek terhes vagy mi állhat a háttérbben?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Kb.5napon keresztül nagyon fájt mind a két mellem, meg voltak duzzadva de ezek a tünetek pár napja teljesen elmúltak,minden normális. A barátommal kb2 hete voltam együtt, a menstruációm egy hét múlva kell megjöjjön és folyton azon parázok hogy talán terhes vagyok, habár mindig védekezünk és oda figyelünk. Néha úgy tűnik hogy a bimbóm egyszer sötétebb, máskor normális de ezt talán csak én képzelem be. Sokan azt mondják ilyen korán még nem is lehetséges.Terhességi tesztet is csináltam ami negatív lett de lehet csak azért mert túl korán végeztem. Nektek mi a véleményetek?

2019. nov. 24. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Beképzeled. Keress vmi hobbit, ami lefoglal.
2019. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Igaza van az elsőnek, szexjél hangyát.
2019. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!