Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sperma kilövellèsènek ereje...

A sperma kilövellèsènek ereje befolyàsolja a teherbeesèst?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon buta kérdés és bocsánat érte, de a sperma kilövellésének ereje befolyásolja a teherbe esést? Férjemnek van elegemdő, de nem olyan erősen lövell ki, hanem inkább csak kifolyik a hüvelybe.

2020. jan. 12. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem... maximum aktus utan legyel gyertya pozban par percig.
2020. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Állítólag az a lényeg, hogy minél közelebb legyen a pénisz a méhszájhoz és állítólag a kutyapóz a legjobb erre.Hát nem tom.Pár próbát megér.

Azért kicsit elnevettem magam a kérdésen, ne haragudj.Honnan tudod, hogy mikor bent van, hogyan lövell?

2020. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, gondoltam, hogy lehet vicces lesz. Onnan tudom, hogy amikor nem oda megy el akkor látom.
2020. jan. 12. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem valamennyit biztos számít, de nem hiszem, hogy szabad szemmel mérhető lenne. Ha már bent vannak, akkor már úsznak szépen. Az a lényeg. De igen megemelheted kicsit a popsid aktus után pár percre, vagy kutyázhattok is. Ártani egyik sem fog 😉
2020. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos mennyiségű sperma folyik ki a hüvelyből, akármekkorát is lő.
2020. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem befolyásolja teherbe esést
2021. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6 os válaszoló! Köszönöm a választ! Már mi is rájöttünk. 1 éves a gyermekünk. :)
2021. okt. 30. 01:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok.sikerült lövelésből terhesség
2021. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!