Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is hasonlóak azok a...

Másnak is hasonlóak azok a bizonyos termékeny napok?

Figyelt kérdés

- pozitív lh teszt 2 napig (tegnap tegnapelőtt)

- ezalatt tojásfehérje szerű folyás

- az első lh pozi napon has szúrkálás

- második pozi napon volt egy kis ovulációs vérzés és folytatódik az alhas fájás és nehéznek érző méh

- ma, 2 lh pozi után halványodik a teszt, még tart a tojásfehérjés nyák és még mindig “érzem a méhem formáját”. Valószínű holnaptól fog fájni a mellem..


Akinek hasonlóak a termékeny napjai, vajon az előző napokon vagy csak ma leszek termékeny? :/



#ovuláció #Termékeny nap
2020. jan. 13. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom neked, hogy mindig együtt kell lenni, amikor csak lehet. Nekünk úgy sikerült, hogy abban a hónapban egyáltalán nem figyeltük, azelőtt meg arra mindig ügyeltünk, hogy 2 naponta és amikor pozi az lh teszt akkor meg még többször. Szóval hidd el, kiszámíthatatlan. Inkább csak akkor legyetek együtt amikor jól esik!
2020. jan. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen, mint amit leírtál, mondjuk én nem lh tesztelek, halostennek nyákból és szurkábol tokeletesen tudom mi tortenik (ezt uh tobbszor bizonyitotta mar, hogy akkor an amikor erzem) a sexet legjobb a legelső nyákos napra időzíteni, de mi már próbáltuk mindenhogy, eddig még nem sikerült! Az tény, hogy nekem a libidom is akkor van az egekben, amikor ovulálok, ez is Isten adta segítség!
2020. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!