Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem egy hetmeghatarozos...

Cica1403 kérdése:

Vettem egy hetmeghatarozos terhes tesztet, latszolag negativ lett de kibontottam es az 1-2 het -nel kb rajta van egy rozsaszin csik, nem latszott mert a plasztik eltakarta, letezik hogy elcsuszott a csomagolasban? Jart mar igy valaki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kazettás teszt pozitívnak látszik ha szétszedik. Az a reagens helye. Nem kell szétbontani. Ha valaki terhes, akkor mutatni fogja.
2020. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik. Egyrészt nem szedünk szét tesztet, mert nem leszünk tőle okosabbak, csak bizonytalanabbak. Másrészt a hétkijelkzős teszten tökmindegy, hogy látsz-e belül rózsaszín csíkot, mert annak nem az a működési elve, hogy ha van két csík, akkor terhes vagy. Ne gondold túl.


Ha nem vagy biztos a kapott negatív eredményben, akkor pár nap múlva tesztelj újra.

2020. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Létezik hogy valaki képtelen megerteni egy egyszerű teszt használatát?


Bakker!


Létezik!



A válaszom pedig: a teszt negatív.

2020. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tökéletesen tudom hogy működik a teszt ez 3 ablakos , annak függvényében hányadik hétben vagy egy-egy csík jelenik meg a megfelelő ablakban, nem szándékosan bontottam ki, csak mikor ki akartam hajitani kettetortem mert nem akartam H egyértelmű legyen a szemetesben mi az és akkor vettem észre a csikot,azért furcsa mert ugye a plasztik burkolat alatt egy az egyben ugye olyan mint egy megszokott csík teszt, ezért bizonytalanodtam el,holnap reggel csinálok másikat, nem kell leszolni valakit, nem hiszem hogy annyira bugyuta kérdést tettem volna fel,köszönöm a válaszokat mindenesetre
2020. jan. 14. 13:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem hiszed de attól még...
2020. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyen tesztről..mi a márkája?
2020. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Romániában lehet kapni barza ( gólya) cu detectarea saptamanii
2020. jan. 14. 13:54
 8/14 A kérdező kommentje:
[link] Így néz ki egyébként maga a teszt, tehát ha 3 hetes vagy annál előrehaladottabb akkor 3 tesztcsik van rajta a kontrolon kívül, ha friss 1:ha 2 hetes 2
2020. jan. 14. 13:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki megnézi a linket érteni fogja mi a furcsa számomra, a friss terhessegnek külön kis ablaka van aztán jön 2-3 és a control csík, na az 1-2 között van egy kis plasztik felület,mivel eltortem a tesztet láttam hogy a 2 között van csík, nem megszokott teszt, tény, de ilyen....ezért volt a kérdés
2020. jan. 14. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
A teszteket úgy tervezték, hogy egy középsúlyos értelmi fogyatékos is meg tudja állapítani, hogy gyermeket vár-e vagy sem.
2020. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!