Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy fodrásznő első gyerekkel...

Egy fodrásznő első gyerekkel terhesen meddig dolgozhat, fodrászatba ha a fodrászat a sajátja vállalkozoként?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ameddig akar.
2020. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én a 32.hétig dolgoztam. Utána már nem bírtam az egész napos állást, görnyedést, a hajszárítást, festék/dauer/hajlakk szagot stb..még sorolhatnám. Nekem rettentő sűrűek voltak a napjaim, enni,inni, pisilni sem volt időm kimenni, szóval belefáradtam.
2020. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy ameddig bírja. Lehet szépen fokozatosan csökkenteni a vendégek számát hogy ne legyen nagyon sok neki. Ha már nagyobb a pocak akkor vannak már ilyen szupi derékpántok amik megtámasztják a pocakot és elosztják a terhelést, így annyira nem lesz fájdalmas az ácsorgás.
2020. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
38. Hétig dolgoztam fogtechnikusként saját vállalkozásban. Nem tehettem meg vállalkozóként ,hogy hamarabb eljöjjek , ha megteszed a kellő óvintézkedéseket a vegyszerekkel kapcsolatban nem lesz gond :) Gyakori szellőztetés , illetve amikor csak tehed csüccs le, még ha csak 5 percre is. Bár nekem nem volt olyan brutál nagy a pocakom és nem is vizesedtem. A 41. Hétig mászkáltam és ügyeket intéztem.
2020. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vegyi anyagok belélegzese miatt én nem dolgoznék.
2020. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!