Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt megbízható?

Ovulációs teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez az első hónap, amikor megpróbálkozunk az ovulácoís teszttel. 26-7 naposak a ciklusaim. Ma a 9. Napon vagyok. Most már alakulgat egy kicsit sűrübb folyás, de még nenm az ovus. A ciklusom 6. napján volt egy plusz gyenge csík a teszten, másnap picit erősebb, de nem pozitív. Tegnap, ma pedig már semmi. Fog ez vajon még erősödhet újra? Elég sok van, tudok napi 2× tesztelni... Akinek van ebben tapasztalata kérem segítsen :)

2020. jan. 15. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, telefonról küldtem a kérdést, elgépeltem szavakat, de remélem érthető 😇😊😊
2020. jan. 15. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
9.nap még nagyon korai, fog még erősödni.
2020. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AkireM ***** válasza:

Szia! Enis rendeltem netrol de nekem 1x sem lett pozitiv, pedig volt hogy napi 3-at elhasznaltam nehogy lemaradjak es semmi... most elmultam 6 hetes terhes :)

En nem bizom bennuk de ez az en tapasztalatom ...

2020. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ovu teszttel jött össze a baba, amíg nem használtam teljesen máskorra tippeltem az ovut, úgyhogy nekünk bevált. 9.nap még korai lenne, főleg, ha most kezd alakulni a nyák, én digitális clearbluet használtam, így egyértelműen mutatta a pozitív napot :) Szerintem van még egy jó pár napod ovuig :)
2020. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Átlag 26 naposak a ciklusok, de az utolsó kettő csak 24 volt. Azt kihagytam, bocsi :).
2020. jan. 15. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani ciklusomban (átlag 25 naposak) a 12. napon lett pozitív a teszt. 2 hónapja nézem és mindegyik ciklusban szinte végig halvány pozitív volt a menstruáció utolsó napjától fogva. Én is azt hittem nem lesz belőle semmi. Aztán egyik napról a másikra olyan 2 csíkos lett, hogy erősebb lett mint a kontrol csík. Szerintem is várj még, hacsak nem a fertinet-től rendeltél (ha jól írom), mert akkor van bőven lehetőséged tesztet használni, onnan sok darabosakat lehet kapni. :D
2020. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! : Akkor még valóban nagyon korai volt. Csak szurkálás volt ma már, kezdett a folyás is alakulni, de teszem hozzá: nem rég hagytam abba a fog.gátlót, amit nagyon sokáig szedtem, nem biztos, hogy teljesen kiismertem a ciklusom még :) :( . Mindenesetre remélem február elején már egy pozotív terhességi teszttel jelentkezhetem :) .
2020. jan. 15. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!