Hova kell menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Esetleg tudja valaki, hogy a Bajai Szent Rókus Kórházban hová kell menni ha terhességi/hasi ultrahangra szeretnék időpontot kérni?

Köszönöm a válaszokat!


2020. jan. 15. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a pultnál?!
2020. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj fel a honlapjukra és ott le van írva, hogy melyik járóbeteg ellátás időpontköteles, vagy beutalóköteles és lehet telefonon is időpontot kérni, megvan, hogy központilag kell, vagy helyileg, ez mind ott van az oldalon. De egyébként bemész a kórházba és megkérdezed a portástól, biztonsági őrtől. Nagyon segítőkészek. Régen tudtam, de ahogy új épület is hozzá lett építve, már én sem tudom sajnos sokszor, hogy mi hol van. Úgyhogy ez a legjobb, amit tehetsz. Én ezt tenném. :)
2020. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!