Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs saját dokim, (Debrece...

Ha nincs saját dokim, (Debrecenben) hová kell menni hormon kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Nem jön összefelé a 2. babánk, már jó pár hónapja. Már megfordult a fejemben, hogy el kellene mennem egy hormonvizsgálatra. Hová kell mennem? Kell hozzá háziorvosi beutaló vagy valami? Vagy simán el kell menni egy sztk-s rendelésre? A Kenézybe, a klinikára, vagy az Oti-ba kell menni? Köszönöm a segítséget.
2012. szept. 17. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

a nőgyógyász v. a körzeti orvos ír egy beutalót endokrin rendelőbe .

sztk is jó klinika is bár ott hosszú várólistás .


vérvétel lesz teljes vérkép v. csak a szükséges az eredményt megküldik kapsz időpontot konzultációra ott látják ha van eltérés és korrigálják aztán jöhet a baba.


sztk-ban jó nagyon a doktornő. én őt javaslom.

2012. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia debrecenben élek.


Oti előjegyzés alapján 52/513-613 itt elkérik a címedet és az alapján sorolnak be kihez kell menni. Akár másnapra is van időpont.


Klinikára nem kell előjegyzés, oda mehetsz Hétfőtöl péntekig ott 9-14 óráig várod ki a sorod!!!!!


Hormon vizsgálatra beutalót adnak, a Klinikára lenne a legjobb menned DE!!! Én 2 hónapja kaptam időpontot a Klinikára NOVEMBERRE!!!! Szóval ha jol tudom ha mostanában kéred akkor Jövőév januárra fogsz kapni!

2012. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, szval nem hormonvizsgálatra, hanem ENDOKRINOLÓGIÁRA!
2012. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzek már én is! Ha amúgy a klinikára járok endodokihoz, akkor is kell külön beutaló előtte a hormonvizsgálathoz? Vagy elég, h ha mikor ott vagyok, szólok a dokinőnek, h szeretnék egy hormonvizsgálatot is?
2013. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!