Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés utáni teherbeesés,...

Szülés utáni teherbeesés, menstruáció nélkül. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy szülés után akkor is teherbe lehet esni, ha még nem jött meg a menstruáció, mert előfordulhat ilyenkor is peteérés. De ugye ilyenkor az első, éppen készülődő menstruáció előtti peteérésről van szó, nem pedig arról, hogy hónapról-hónapra van peteérés, menstruáció nélkül?
2010. júl. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésem utáni 3. hónapban így sikerült újra teherbe esni.
2010. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jolirtad.. nincs hónapról honapra hanem egyszer csak lesz pl janu febr márc nincs de ápr. ban más lenne pl 15. én akkor együtt vagy a pároddal férjeddel nem tudom.. és ott megfogan a baba ha nem vagyok együtt akkor ott lesz az első mensesed... bocs hogy kicsit ovis módszerrel mondtam el.. de igy asszem érthető. szolj ha nem akkor magyarázom vhogy másképp:) bármi kérdésed van irj.
2010. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tök jól írtad! :-)) Én is úgy gondoltam, hogy ez így van, csak sokszor félreérthetően magyarázzák itt az oldalon, már azt hittem, én tudom rosszul.
2010. júl. 21. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
nem de másképp se lehet ha belegondolsz logikusan:):):)
2010. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 17 hónapos volt (a szülés óta 1× sem menstruáltam), szopizott még, mint a gép.

Elkezdtem terhestüneteket produkálni, csináltam egy azonnali + tesztet.

Orvos: 8 hetes pocakbaba.

Tehát, akkor jött volna meg először, amikor a fiam 15 hónapos volt.

2010. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!