Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan számoljátok a menstruác...

Honnan számoljátok a menstruáció első napját? A teherbeesés miatt nem mindegy.

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28-30 naposak,és mindig barnázással kezdődik.Ez kb. 2 nap,aztán kezdek vérezni.Ez is kb. 2-3 nap.Honnan számoljak?Mert ugye nem mindegy,hogy kb. mikor vagyok félidőnél,az ovuláció miatt.Aki hasonló cipőbe jár kérem segítsen.KÖSZI
2011. jún. 9. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, így én a hőmérőzésnél veszem alapul, h mikor esik le. Ha már vérezgetni kezdek, de a hő fönt van, akkor az még előző ciklus, ha leesik, akkor új ciklus. Persze, lehet, h más máshogy csinálja.
2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Évek óta pecsételéssel kezdek 2-4 nap, aztán jön az élénk piros normál vérzés, na az az első napja a pecsételést nem kell beleszámolni. Lombik előtt úgy számolják, és a hormonvérvétel előtt is .Tehát mindig az a nap az első amikor rendesen megjön.
2011. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lányok!Akkor a vérzés alapján fogok számolni!Szép napot!
2011. jún. 9. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Doki szerint amikor élénkpiros a vérzés kezdődik!
2011. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Élénkpiros vérzéstől.

De szerintem biztosabb lenne ha hőmérőznél, egyáltalán nem biztos, hogy 14 napos a luteális fázisod...

2011. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm!Megerősítettetek.Az igazság az,hogy a 3. babára készülünk,az első két gyerkőc elsőre összejött,de csak a kisebbik(3 éves)születése óta van,hogy barnázással kezdődik a menstruációm.Addig egyszerű volt kalkulálnom,de ez egy kicsit bezavart,nem tudtam,ám Nektek köszönhetően értem a dolgokat.
2011. jún. 9. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!