Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Lh tesztet mikor kell...

Az Lh tesztet mikor kell csinálni hogy megfelelő eredményt kapjunk?

Figyelt kérdés

Reggel mint a terhességi tesztet vagy esetleg később?

Valahol mintha azt olvastam volna hogy délután kell de nem vagyok benne biztos.

Azért is kérdem mert ebben a hónapban 5 napig teszteltem (egyébként délutánonként). Erre azért van szükség mert nagyon hosszú a ciklusom (átlag 37-40 nap) és szeretném tudni mikor van a peteérés. 14.naptól teszteltem.

14.nap alig kivehető 2.csík

15-16.nap erősödő második csík jelent meg és nagy mennyiségű tojásfehérje nyák.

17.nap pedig rögtön erős 2.csík, de ekkor már nyák kevés volt. (Aznap a hasam is fájt-de ilyen ritkán van peteéréskor.)


Mivel mindenhol azt olvasom hogy a luteális szakasz 14 nap, ezért is szeretném tudni a dolgot, mert nálam biztosan 20 vagy több nap ezek szerint.

Szerintetek jól csináltam a tesztetek?

Egyébként már a halvány csíkos napokon is teherbe lehet esni?



2020. jan. 16. 17:16
 1/3 A kérdező kommentje:
És bocsi ha butának vagy túl részletesnek tűnik a leírás, de úgy néz ki, hoy van egy kis cukor problémám-nem olyan mértékű, hogy inzulin rezisztenciának lehessen nevetni. Erre diétázom már 1 hónapja, és remélem hogy végre lesz rendes peteérésem, beáll a ciklusom, és végre megközelitőleg tudni is fogom hogy mikor mi történik bennem. :)
2020. jan. 16. 17:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Estefele.
2020. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van eredmény rajta akkor biztos jól csináltad. Valószínű a 17 napon volt a pozitív és valahogy utána lökődik ki a petesejt ha jól tudom. Nekem pl pozitív teszt után 1 nappal lökődött ki, mert volt egy kis vér a WC papíron egy alkalommal és általában a kilökődést kísérHETi.

Én általában délután 2 fele szoktam megcsinálni. Eddig úgy tűnik jó időpont volt.

A pozitív tesz előtti 1-2 nap lehet esélyes a teherbe esésre, de inkább ami közelebb van hozzá, mert nem mindig élik túl a “katonák” több napig..

2020. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!