Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha csak egy...

Lehetek terhes, ha csak egy napig volt menstruációm?

Figyelt kérdés
Egy napig volt menstruációm, ami abban az egy napban normális volt. Azóta eltelt egy hét és többször fájdogál, szúrkál a hasam és a szeméremdomb. Nem iszok sokat, de sokszor járok pisilni. Sosem szoktam reggelizni, de mostanában ahogy fel ébredek, egyből enni akarok. Egész nap folyton rágcsálnék.
2020. jan. 17. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy terhességi tesztet nem csináltál?
2020. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha volt, akkor nem vagy.
2020. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy tesztet, de nem tudom, hogy meg csináljam e most este vagy csak reggel. Az van rá írva, hogy bármikor lehet csinálni.
2020. jan. 17. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseknél miért hagyjátok mindig ki a lényeget? Szexeltél? Védekeztetek? Egyébként a rövid vagy kevés menstruáció lehet a terhesség jele, de lehet mástól is. Tesztet már csinálhatsz.
2020. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es mert feltételezzük, hogy aki nem szexel, az nem tesz fel ilyen kérdést. 🤷🏼‍♀️ Az hogy védekeztek az meg nem mindig jelent sokat. Van nekem gumi szökevény barátnőm. Előfordul bármi.
2020. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Itt sok minden megesik. Találkoztam már pár terhes tünetet produkáló kérdezővel, aki nem is szexelt. A védekezést meg azért kérdeztem, mert ha kiszakadt a gumi, azt észreveszi az ember...
2020. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menstruációhoz hasonló történések terhesség alatt is előfordulhatnak. Volt erről egy sorozat is a TLC tv csatornán "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" cím alatt.
2020. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsináltad a tesztet ?
2020. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!