Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruációm előtt egy...

Ha menstruációm előtt egy nappal voltunk együtt védekezés nélkül úgy hogy nem élvezett belém es másnap rendesen megjött akkor nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációm sokkal erősebb alhasi fájdalommal jár mint eddig viszont ezt nem tudom miért... a segítséget és a válaszokat előre is köszönöm!

2020. jan. 2. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem, mert a menstruációd előtt 14 nappal van az ovuláció, akkor eshettél volna teherbe.
2020. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem. De mindjárt jönnek az okosok gratulálni
2020. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz különösen okosnak lenni, hogy tisztában legyen az ember azzal, hogy az együttléttől a beágyazódásig kb. 7-10 nap telik el. Tehát hiába jön meg az éppen aktuális vérzés, mire a beágyazódás megtörténik, addigra már el is múlik és semmi akadálya. Biztosat a következő menzesz megjövetele vagy kimaradása esetén lehetne mondani. Megnyugtatásképpen az együttlét után 2 héttel meg lehet próbálkozni egy teszttel, de nem biztos, hogy még pontos eredményt fog mutatni.

A terhesség legfeljebb akkor nem jöhetett létre egészen biztosan, ha 1000%-ig biztosak vagytok benne, hogy egyetlen csöpp sem került beléd és az előváladék sem tartalmazott spermiumot. Ha ezt nem tudjátok biztosan, akkor a dolog kétesélyes. Vagy terhes lettél vagy nem. Sajnos most türelmesnek kell lennetek, ráparázni nincs értelme, mert attól viszont késhet a következő.

Szóval én nem gratulálok, mert egyrészt még nincs mihez, másrészt bunkóság lenne, mivel ha jól érzem, akkor nem nagyon szeretnétek még babát. Ez esetben viszont nem ártana a továbbiakban biztonságosan védekezni.

2020. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Menstruáció előtt egy nappal nincsen pete, mivel másnap távozott a méhnyálkahártyáddal, ergo nem volt megtermékenyített petesejt.
2020. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
1-es vagyok, hát pedig úgy van, ahogy, írtam, inkább tanulni kellene, mint a dislike-ot nyomkodni.
2020. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Hát pedig nem úgy van, mert a ciklus hossza is meghatározó lehet. Ráadásul az emberi szervezet nem gép, nem mindig másodpercre pontosan történik benne.

Itt nincs dislike gomb. A kezecskék a válasz hasznosságát jelzik. A tiéd pedig nem volt az.

2020. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

6 az a dislike itt a piros gomb

Visszafelé lehet tudni, hogy mikor volt ovuláció, menstruáció mínusz 14 nap, persze előre nem lehet tudni, emiatt kell mindig védekezni, de ez a helyzet ennyiből szerencsés, nem lehet terhes.

2020. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Millió ilyen kérdés születik meg nap mint nap!

Nem értem hogy miért nem védekezik normálisan az aki fél attól hogy teherbeesik?!

2020. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!