Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szeditek szét a terhessé...

Miért szeditek szét a terhességi teszteket?

Figyelt kérdés
Kismillió kérdésnél látom amikor tesztet kell elemezni, hogy elemeire van szedve a teszt és csak a teszt csík van ott, valaki mondja már meg ennek mi értelme van? Nem kötekedés, tényleg kíváncsi vagyok. Nekem még sosem jutott eszembe szétszedni.
2020. jan. 19. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem képesek beletörődni hogy negatív. Szétszedik, hátha a takarásban csak ott a csík
2020. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy két teszt van ami műanyag ablakos és nagyon nehéz fotózni az egyértelmű halvány pozit.

Ez a rész érthető... de aki a gabrielt is szétkapja... azt én sem értem, mert ott nincs ablak csak keret. Fotózható.

2020. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 khniki ***** válasza:
41%
A Facelle-t én is szetszedtem, az műanyag ablakos es annyira halvány volt, hogy nem tudtam eldönteni, tényleg ott van-e a csík, vagy csak odaképzelem. De ott volt, most a szomszéd szobában alszik. :)
2020. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert agybajuk van, azt hiszik ezen nagyítóval kell keresni a csíkot. Ha terhes vagy erősebb lesz a 2. csík kb mint az első, ha normális időben tesztelsz, nem fog kelleni hozzá szétszedni és a fényképet negatívvá tenni meg megkérdezni 1000 idegent hány csíkot lát.
2020. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Mit vársz olyanoktól, akik egyig se tudnak számolni?
2020. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem őket. Értelmezni kellene a betegtájékoztatót! 1 csík negatív, 2 csík pozitív.
2020. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pedig attól nem lesz erősebb, ha szétvan szedve, láttam már extrém halvány pozitívat (saját), és eltudtam dönteni, hogy az ott van vagy nincs. Na mindegy, nyilván nem hal bele a világ, ha szétszedik, csak azért értelmezni egyedül vagy az ember párjával egy terhességi tesztet nem kell atomfizikusnak lenni hozzá.
2020. jan. 19. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Az ablakosnal olyam bena az a kis ablak hogy mintha nem "tukorsima" lenne hanem hullamos vagy valani ilyesmi igy tenyleg a halvanyt ki se lehet venni, viszont ablak nelkul meg latszik.
2020. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van olyan teszt ami alapból csak egy csik,mint egy szétszedett....szóval nem.biztos h szét van az szedve....
2020. jan. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egyet tudom elképzelni, hogy tényleg az ablak miatt nehezebb fotózni, mert nem oda fókuszál, ahova kellene. Ellenben már a "napi dicsekvős" kérdéseket sem értem, amikor "ugye tényleg ott van egy halvány csík?" -Basszu, ha ugyelátom, akkor nem kell mást is megkérdezni, hogy ugyelátod, mert látom, hogy kettő...

Na, mindegy, én 1x fotóztam le az überhalvány (és később meg nem ismételt, mert egyértelműen zebrás, csak halvány) egyetlen darab tesztemet, amikor már biztossá vált, hogy jó helyen tapadt meg a töki, és akkor azért a legelső (bizonytalan) uh-képpel együtt megörökítettem az első életjeleket, amit kaptunk róla :D

2020. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!